2737
2739

عزیزم من به عنوان یک نیمه اولی بهت میگم که این کارو نکن ، با اینکه من نیمه اولی بودم اما دلم میخواست ی سال زودتر منو میفرستادن تا از اون ور ی سال زودتر مدرسم تموم شه و خیلی دلم برای نیمه دومیا میسوخت ، یادمه همیشه دوستام که نیمه دومی بودن ، دوست داشتن نیمه اول به دنیا میومدن

پسرِ منم متولد شهریور ۹۴ هست والا با این شرایط کرونایی که پیش اومده وازیک طرف وابسته بودن پسرم ، دلم ...

سلام. ببخشین امروز پیامتون رو دیدم. من زنگ زدم آموزش و پرورش، گفتن برای سال اول ایرادی نداره دیر بره اما پیش دبستانی رو فقط 5. ساله ها رو ثبت نام می کنن مگر خود مدرسه قبول کنه. من 3 تا غیرانتفایی زنگ زدم، همشون گفتن مشکلی نیست. مدیر مدرسه مساله رو حل می کنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. ببخشین امروز پیامتون رو دیدم. من زنگ زدم آموزش و پرورش، گفتن برای سال اول ایرادی نداره دیر بره ...

واای چه خوب

شما کدوم استان هستی!!!؟؟

آخه من یه آشنا توی آموزش و پرورش شهرمون داشتم ازش پرسیدم گفتن پیش دبستانی اجباری نیست و میتونین ثبت نام نکنین ولی کلاس اول اجباریه و حتما باید سال ۱۴۰۰ ثبت نام بشه وگرنه سالِ های بعد هیچ جا ثبت نام نمیشه☹

من استان گیلان هستم

2731
پس شما  امسال پیش دبستانی بچه تونو ثبت نام نکردین؟؟؟؟

سلام. خیلی خیلی ببخشین که دیر جواب می دم. این روزها بیش از حد سرم شلوغه. حقیقتش من که کلا نمی خواستم و ثبت نام هم نکردم. مخصوصا که امسال مجازی هست و هدف اصلی از پیش دبستانی تطابق بچه با محیط و تعاملش با بچه هاست که مجازی هیچ کدوم رو نداره. من کتابهای پیش گاج رو گرفتم و سعی می کنم باهاش کار کنم. می خوام نرم افزار مداد رو هم بگیرم. احتمال 99 درصد مشکلی با دیر رفتن کلاس اول نیست. ما تهران هستیم. زنگ بزنین آموزش و پرورش استانتون و چند تا مدرسه بپرسین. منم همین کار رو کردم. البته من غیرانتفایی زنگ زدم. از درس بچه ها مهم تر سلامت فیزیکی و از اون مهم تر سلامت روحی خودشون و ما مادرها هست. 

پس شما  امسال پیش دبستانی بچه تونو ثبت نام نکردین؟؟؟؟

البته جسارته اما به نظرم از اشنا نپرسین. از گروه پیش دبستانی آموزش و پرورش کل بپرسین. البته امسال چون خیلی از مادرها بچه هاشون رو نمی فرستن ممکنه یه کم اذیت کنن. من مادری رو می شناسم که بچه ی کلاس سومیشون رو ثبت نام نکرده. در ضمن ما که پیش رو تو خونه کار می کنیم سال دیگه اگر اذیت کردن، می نویسیم اول اگر هم نه  که پیش می نویسیمش.  اکثر مادرهایی که می شناسم امسال پیش ننوشتن پس اگر هم سال. دیگه همشون برن اول همه شبیه همن. بیشتر مادرهایی که کارمندن پیش رو نوشتن چون در هر صورت بچه رو یه جا باید بذارن.

البته جسارته اما به نظرم از اشنا نپرسین. از گروه پیش دبستانی آموزش و پرورش کل بپرسین. البته امسال چو ...

سلام عزیزم 

آره منم یکسری کتاب گرفتم ولی به قول شما تو خونه موندن اصلا برای بچه ی من فایده نداره من دلم میخواست به مدرسه میرفت و تعامل با همسالانش رو یاد میگرفت و یه جورایی ازم فاصله میگرفت الان که همش به من چسببده 

تو خونه هم باهاش که میخوام کار کنم اصلا نمیشینه و همش میخواد بازی کنه😥😥😥

پس میمونم تا سالِ بعد ببینم چی میشه 

انشاله اگه شد حتما میخوام سال دیگه پیش دبستانی ثبت نامش کنم  

2740
سلام عزیزم  آره منم یکسری کتاب گرفتم ولی به قول شما تو خونه موندن اصلا برای بچه ی من فایده ندا ...

به امید خدا حتما سال دیگه پیش ثبت نامش می کنن. البته مهد کودک که ثبت نام می کنن. مدارس هستن که برای پیش، قانون دارن. هر تصمیمی که بگیریم حتما برای شرایط خانواده ی خودمون بهترینه و دلیلی نداره مثل بقیه رفتار کنیم.  موفق باشین. 

به امید خدا حتما سال دیگه پیش ثبت نامش می کنن. البته مهد کودک که ثبت نام می کنن. مدارس هستن که برای ...

آخ گفتی👍 همین امروز زنداداشم داشت منونصیحت میکرد که اشتباه کردی پسرتو ننوشتی یکسال عقب میندازیش و این حرفا!!!!!

میگم والا بخدا من پسرمو شرایط روحیشو از هرکسی بهتر میشناسم 

حتی همسرم ، مامانم همه خوشحالن که امسال نفرستادیمش 

اما امان از حرف دیگران☹

آخ گفتی👍 همین امروز زنداداشم داشت منونصیحت میکرد که اشتباه کردی پسرتو ننوشتی یکسال عقب میندازیش و ا ...

پدر و مادر بهتر از هر کسی صلاح بچش رو می دونه. حرف دیگران مال خودشونه. وقتی من ازدواج کردم با این که کاملا شرایط مالی جشن عروسی رو داشتیم اما بدون هیچ مراسمی رفتیم سر زندگیمون. اون اوایل همه می گفتن این چه کاری. بود که کردین اما. حالا بعد 10 سال همه ی بچه های فامیل از ما الگو می گیرن و می گن ما هم کار شما. رو انجام می دیم. انتقاد همیشه هستمهم این هست که تا بدونیم ما هر کاری. که می کنیم حتی اشتباه به خاطر عشق به بچمون هست و عشق پشیمونی نداره.

پدر و مادر بهتر از هر کسی صلاح بچش رو می دونه. حرف دیگران مال خودشونه. وقتی من ازدواج کردم با این که ...

آرررره واقعا👏👏👏

براتون درخواست دوستی فرستادم تا درآینده از همدیگه خبرداشته باشیم😊

سلام پسر من متولد 9ا دیبهشت 94هست نیمه اولی هستش الان 6سالشه امسال بایدبره کلاس اول ،تابحال پیش هم نذاشتمش،به نظرتون  مشکلی پیش نمیادکه امسال بذارم پیش دو که آمادگی رفتن به.مدرسه رو پیداکنه سال بعد یعنی 7سالگی بره کلاس اول،چون خیلی جثه ریزی داره و خیلی مظلومه واسه همین  میگم امسال نره اول بهتره،

2706