2733
2734
البته اینم بگم شرایط بچه ودت رو بسنج من هم دختر هم پسرم به شدت رفتار کودکانه داشتن و چون خودم روانشناسم میدونستم که امادگی مدرسه ندارن بازی براشون اولویت داشت ضمن اینکه بسیار جثه ریزی هم داشتن به هر حال با شرایطی که داشتم پسرم رو خیلی راضی هستم و همش میگم کاش دخترم رو دیر میفرستادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی این کار رو می کنه که فرزندش از نظر ضریب هوشی و قدرت یادگیری از همسالان خودش عقب تر باشه. شاید بچه دوستت ، مشکلی داشته
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
2731
من خودم متولد مرداد هستم ولی در تمام سالهای تحصیلم هیچوقت احساس کوچیکی یا عقب بودن نکردم. تازه همش به مامانم منت میکردم چرا نذاشت 2سال مهشی بخونم. خخخخحخ چقدر روم زیاد بود. عجله داشتم برا درس خوندن
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس
مطمین باش اگه هم خودت الان از شرایط راضی باشی بعده ها دخترت به خاطر دیر فرستادنش سرزنشت میکنه
هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍
مطمین باش اگه هم خودت الان از شرایط راضی باشی بعده ها دخترت به خاطر دیر فرستادنش سرزنشت میکنه
هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍
نه بابا . برای چی ؟ یکسال که عقب میافته . بعدشم همیشه از هم دوره ایهاش بزرگتره . براش ناراحت کننده میشه در اینده . اگه نگران یادگیریش هستی نگران نباش یاد میگیرن . حالا ماها همش در تب و تاب کنکور و درس بودیم چی شد مگه ؟ منکه اصلا دخترمو تحت فشار نمیذارم و دنبال کلاس و کتاب علاوه بر درس و اینا هم نیستم براش . ریلکس ریلکس خخخخ
2740
شنیدم بچه هایی رو که میفرستن سنجش و مشکلی دارن یه سال دیرتر میفرستن مدرسه خودت یه جوری نمیشی فکر نمیکنی وقتی بزرگ شد خودش هم اذیت بشه وقتی ببینه از همسالاش عقبه
اگه دوست 
دختر هم هست .. به سن بلوغش که برسه یه دفعه از تمااام همکلاسی هاش جدا میشه .. از نظر روحی شرایط سختی رو تجربه میکنه دلایلت هم که اصلا دلیل نبودن .. نکن اینکارو
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
من دخترم متولد ۷مهره .همش غصه میخورم ومیگم اگ یک هفته زودتر بدنیا میومد یه سال ازمدرسش عقب نمی افتاد
خدایا شکرت ......به امید روزی که دخترم فاطمه رو بغل بگیرم خدایا فقط ازت میخام که سالم باشه همین خاله ها میشه هرکی امضامو دید واسه سلامتی فاطمه خانومم یه صلوات بفرسته