2752
2734
خب زبانش‌ خیلی راحت تره نسبت به بقیه مثلا جاوا رو ببین....🥵

آره یا مثلا پایتون هم یکم اذیت میکنه 

اما سی شارپ بهتره از همشون تو راحتی

کاربری جدید نیستم....دوباره اومدم
الانم دارم کلاس میرم  اما از آینده میترسیدم گفتم شاید ارزش وقت گذاشتن نداره  اما با خوند ...

آشنای ما تا یه سال دیگه مهاجرت میکنه 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الانم دارم کلاس میرم  اما از آینده میترسیدم گفتم شاید ارزش وقت گذاشتن نداره  اما با خوند ...

من  برنامه نویس هوش مصنوعی ام. قسمت ما همه مرد اند ده تا مرد من تنها زن گروه ام. ولی قسمت پایگاه داده همه خانوم اند و قسمت طراحی سایت هم همه خانوم اند. به همون خاطر میگم کاش همون اول میرفتم پایگاه داده یا طراحی سایت. 

من  برنامه نویس هوش مصنوعی ام. قسمت ما همه مرد اند ده تا مرد من تنها زن گروه ام. ولی قسمت پایگا ...

آها 

خب احتمالا چون خانوم ها با سلیقه تر و دقیق تر هستند بیشتر طراحی سایت و اینا انجام میدن 

برنامه نویسی هوش مصنوعی خیلی سخته؟ با پایتون انجام میدی؟ 

من خودم میخوام برنامه نویسی اندروید و طراحی سایت رو با آموزشگاه یاد بگیرم 

اما ارشد رو میخوام برم گرایش هوش مصنوعی

آها  خب احتمالا چون خانوم ها با سلیقه تر و دقیق تر هستند بیشتر طراحی سایت و اینا انجام میدن&nb ...

با پایتون. یادگیری کار مهم تر از ادامه تحصیل هست. مدیر ما لیسانس هست و فقط دو سه سال از ما بزرگتره و همه مون ارشد و دکترا اون بیشتر از ما حالیشه به خاطر همون اون مدیره و ما کارمند و اون سه برابر ما حقوقشه. اگر یه حیطه ای رو انتخاب میکنی باید تو همون شاخه بمونی و قوی بشی از این شاخه به اون شاخه نری. اگر فرانت ای همون جا بمون اگر بک اندی همونجا بمون اگر شاخه امنیت دوست داری اگر هوش مصنوعی دوست داری فقط یک شاخه رو انتخاب کن همونو ادامه بده. 

خوش به حالش  من تازه اول راهم  تلاشم رو میکنم

عب نداره 

اگه تلاش کنی 5.6 ساله میرسی به مهاجرت 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
با پایتون. یادگیری کار مهم تر از ادامه تحصیل هست. مدیر ما لیسانس هست و فقط دو سه سال از ما بزرگتره و ...

مرسی از راهنماییت 

بله درست میگی مدرک مهم نیست مهم اینه حرفه ای باشی تو کارت 

آره بابد بیشتر فکر کنم ببینم دقیق کدوم رو باید انتخاب کنم