2752
2734
عنوان

بد ترین خبر زندگیمو شنیدم این که مامانم سرطان داره

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 31 پست
اینارو میگی ک یعنی میخواد تنهام بزاره بره بعد دلتگش نشم اخههه مگه میشه اخ مامان جونم 😔😔😔😭

نه اصلا

خدا نکنه

میگم الان به محبتت بیش از پیش احتیاج دارن عزیزم

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

با دکترش بابات بره حرف بزنه بگه دفعه بعد اومد پیشت بگه خیلی بهتر شدی درمان اثر کرده خوب پیش میره خدب ...

دقیقا 

اسی جان عزیزدلم اگه می خوای گریه کنی نریز تو خودت 

ولی لطفا کنار مادرت و خانوادت قوی باشید 

بیرون برید اگه امکانش هست خرید ببریدش 

کاری کنید روحیه ش خوب بشه باور کن تاثیر داره 

انشالله همه ی بیماران شفا پیدا کنن اصلا هیچ بیماری وجود نداشته باشه🥺

چند وقتیه که حتی وقتی می خوام کارهای عادیم رو انجام بدم به این فکر میکنم که همزمان اون سر دنیا چند نفر دارن شهید میشن ؟؟؟؟ چند نفر عزیزشونو از دست دادن؟؟؟  چند نفر برای آخرین بار همو دیدن؟؟؟ چند تا بچه حسرت یک روز بدون جنگ رو میخورن؟؟ و تموم این روزا فکر میکنم، چطور فردا جواب امام حسین رو بدم... چطور بگم منی که مجلس امام حسین می رفتم این حجم از ظلم و ستم و جنایت رو دیدم و کاری نکردم... مایی که همیشه میگفتیم اگر در کربلا بودیم امام حسین رو تنها نمیزاشتیم....                                      امروز...         صدها کربلا جلوی چشمانمون است        خدایااااا ظلم از این بیشتر؟؟؟                                      به کدامین گناه؟                                                 🖤   اللهم عجل لولیک الفرج 🖤                           اونایی که میگفتن مردم و کودکان غزه رو ول کنید مردم خودمونو بچسبید. بیا اینا مردم خودمون، حتما باید دشمن بیاد توخونه‌ت تا بفهمی؟ دشمنی دشمن هنوز برات روشن نشده؟
تهرانی ؟ چرا روحیش باخته 

کاشان . ناراحتی عصاب داره ما نمیخواستیم بهش بگیم ولی دیروز فکر کنم مشاوره عصاب بهش گفت ناراحت نباش اخرش سرطان داری خوب میشی از دیروز تاحالا همش حرف مرگ میزنه میگه من زبونم داره بند میاد من نمیتونم حرف بزنم خیلی دلم گرفته کاش اینطور نمیشد

کاشان . ناراحتی عصاب داره ما نمیخواستیم بهش بگیم ولی دیروز فکر کنم مشاوره عصاب بهش گفت ناراحت نباش ا ...

ببین نزدیکان من سرطان بدخیم داشت

مواردی که پزشک واسش منع کرده بود رو رعایت نمی‌کرد.فقط میگفت من هیچیم نیست خوب میشم 

الان ۳ سال میگذره سرطانش خوب شده 

کاشان . ناراحتی عصاب داره ما نمیخواستیم بهش بگیم ولی دیروز فکر کنم مشاوره عصاب بهش گفت ناراحت نباش ا ...

عزیز شما میگی چند وقته که میگه میخوام خوب بشم برم سیسمونی دخترمو بگیرم ، میگی دیالیز شده ولی جواب نگرفته ، میگی تخم‌چشماش زرد شده میگی به بقیه گفته من میترسم با دکترا منو تنها نذارید، بعد میگی ما بهش نگفته بودیم ، (دیروز)  دکتر اعصاب بهش گفته ناراحت نباش ، سرطان داری😳

یعنی واسه مادرت سوال نشده بود که چرا داره دیالیز میشه؟ مگه دیالیز شوخیه با اون درد وحشتناک ؟ 

در هر صورت آرزوی من سلامتیه همه ی مادرهاست از جمله مادر عزیز شما♥️🙏♥️🙏

فکر میکردم بعضیا اَرزونن ، مجانی از آب دراومدن🖐😄
بهش گفته بودیم کم خونی شدید گرفتی  

عزمزم نگران نباش..براشون متاستاز شده؟ من خیلیا دیدم مغز استخوان و خوب شدن.. اگر روحیه لش رو حفظ کنه دکتر داره درمان میکنه. اگر نمیشد کاری کرد که دکتر کاری نمی‌کرد..  روحیه هیچ کاری که نکنه باعث میشه درمانش رو بتونه ادامه بده. یه دختری هست پدرش سرطان معده با متاستاز کبد داشت فقط با شیمی درمانی کنترل شد و الان ۳ ساله خوبه..‌ میدونم قوی بودن در این شرایط خیلی سخته ولی قوی باش.. کمک کن به مادرت باهاش بجنگه... دکتر خوب پیدا کن چند جا سر بزن .‌ توکلت به خدا باشه..منم همسرم سرطان روده دارن و من با تمام حال خرابم سعی کردم بجنگم.. گریه کن. نگران باش تحقیق کن ولی بجنگ..و نتیجه رو به خدا بسپار.. 

2706