2752
2734
عنوان

لایک کنید به نیت رفع گرفتاری ازتون آیت الکرسی میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 83 پست
همون سی نفر واست دعا میکنن به حاجت خودت برسی عزیزم  منم اولیش

🧡🧡😍😍

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@ناصرالدین_شاه   حل مشکلش و حاجت دل @dokhtarbi_kas313   ارامش @shahrivar83   ...

ممنونم گلم🌸

ولی خدایا من عجیب دلتنگِ عزیزِ در خاک خفته ام هستم 🖤🥀💔  کاش برشگردونی بهم 🥺🥲 کاش بهم ببخشیش 😔 لطفا فاتحه یا صلواتی هدیه کنید به روح داداشم و جمیع رفتگان 🥀🙏 که الهی دعای خیرشون بدرقه راه زندگیتون باشه 🙏💔                                                                     تا میتونید استغفار کنید 🙏                                      اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ

ممنون

لطفا اگر دیدین یک صلوات به نیت حاجت رواییم میفرستید؟  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
برای @شاید_کنکوری     @گلنازززم2     @xasd     @میرم_بالاتر_ ...

تشکر جانم .به نیت همه صلوات میفرستم و سوره والعصر تلاوت میکنم .آمین شود هرآنچه می‌پنداری 

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا
برای @ملوسکتونم1     @جان_و_جهانم     @دختر_رئالی     @bibig ...

مرسی عزیزم 😘 

دوستان عزیز کاربر @ملوسکتونم2 من نیستم دوست دیگه ای هستن که به خاطر اینکه هر نام کاربری میزدن تایید نمیشد این نام کاربری رو گذاشتن.  اسلام به ذات خود ندارد عیبی،هر عیب که هست از مسلمانی ماست.مرگ بر اسرائیل. 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸سیعلمو الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون🖤به زودی ستمگران خواهند دانست چگونه به کیفرگاه و دوزخ بازگشت می کنند... این وعده خداوند است ❤ من افتخار دارم به دختری که چادرش تو سختی ها باهاشه     به مادری که امنیت به خاطر دعاشه       به کشوری که قطره قطره خون من فداشه ❤️بار الها جرعت ما را سر و سامان بده  انقلابا مشق هوشیاری به فرزندان بده    قهرمانا در دل میدان بمان جولان بده        رهبرا من مصطفایی دیگرم فرمان بده... ❤️حاج قاسم هنوز هم زنده است....🖤چادرم تاج بهشتیست که بر سر دارم. من محال است که آن را ز سرم بردارم... ای زن به تو از فاطمه اینگونه خطاب است. ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است ♥️حسین میگیری دستامو حسین میبینی اشکامو حسین تو قلبم میمونی دردامو میدونی از چشمای خیسم دردامو میخونی 🖤آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشدهیزم است  . تو تاپیک های سرگرمی، بازی و مذهبی اگر تونستین تگم کنین 🌱اگر کامنتی گذاشتم ناراحت شدی بهم بگو من قصدم ناراحتی هیچکدومتون نیست. ✨💐

ممنون میشم برای برگشت سلامتی منم بخونی خیلی مضطرب ودلشکسته ام ،به لطف دعاهای شماها خدا سلامتیم رو بهم بده 

اسمم مریم 

بچه ها لطف کردن منو توی این تاپیک تک کردن 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.
ممنون میشم برای برگشت سلامتی منم بخونی خیلی مضطرب ودلشکسته ام ،به لطف دعاهای شماها خدا سلامتیم رو به ...

به روی چشم عزیز دلم ،ان شاءالله خدای مهربان سلامتی کامل بهتون بده 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
@daltangh   ارامش روح برادر و صبر برای مادر و خانواده

خییلی ممنونم از شما و استاتر 

به نیت حاجتروایی شما و استاتر 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
دعا کن معده دردم حوب شخ

برای رفع درد معده ، آیه شریفه هشتم از سورهٔ مبارکه آل‌عمران را سه مرتبه بر خرما بخواند و به فردی که درد معده دارد بخوراند . اگر این عمل را سه روز پی در پی تکرار کند در معده اش کاملا از بین خواهد رفت
(رَبَّنا لا تُزِغْ قُلُوبَنا بَعْدَ اِذْ هَدَیْتَنا وَ هَبْ لَنا مِنْ لَدُنْکَ رَحْمَهً اِنَّکَ اَنْتَ الْوَهّابُ) .

برای رفع درد بدن و عضلات ذکر شریف زیر را یکصد مرتبه در روز تکرار کند و بر این امر مداومت ورزد
القوی

خواص آیات قرآن کریم ص۵۲

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

دعاکن ب عشقم برسم اسمم زهره س.دلش نرم شه بیادخواستگاریم ب زودی

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2706