2733
2764

دلم تنگ شده براي شوهرم با وجود بعضي اخلاقاي بدي كه داشت

خيلي دلم تنگ شده الان براش با اين كه هيچ سراغي ازم نگرفته توي اين چند روز با اين كه اخلاقاي بدي هم داشت

چجوري داره بدون من ميگذرونه؟واقعاً چقدر بي احساس ميتونه باشه آدم كه الان توي خونه ست و وسايل منو ميبينه و دلش برام تنگ نميشه

من اومدم خونه پدرم

با كمال احترام،لطفاً آقايون داخل تاپيك هاي من شركت نكنن،ممنونم🙏🏻

حتما قضیه خیلی جدی بوده که خانه ات رو ترک کردی و قصد طلاق داری

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما قضیه خیلی جدی بوده که خانه ات رو ترک کردی و قصد طلاق داری

آره مسئله مون جدي بود ولي خب خودش بهم گفت برو و اينكه من تصميم رو گذاشتم بر اساس اين كه واكنش او چي خواهد بود به اين فاصله چون واقعاً زندگي رو بك نفره نميشه نگه داشت او نميخواد تغيير كنه نميخواد اخلاقاي بدش رو كنار بگذاره

من هرچه قد دعوا شدید بوده قهر نرفتم مردا احساسی نیستن 

منم همين حرف و ميزدم هميشه عزيزم اما به بن بست رسيدم و مجبور شدم بيام خونه بابام

آره مسئله مون جدي بود ولي خب خودش بهم گفت برو و اينكه من تصميم رو گذاشتم بر اساس اين كه واكنش او چي ...

نمیدونم چی بگم تسلی دلت باشه اما بجز وقتی میری برای طلاق خونه رو ترک نکن. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
نمیدونم چی بگم تسلی دلت باشه اما بجز وقتی میری برای طلاق خونه رو ترک نکن. 

برام دعا كن عزيزم كه دلم آروم بشه

همه ی زندگیا بالا پایین داره تحمل کن برمی گرده به سمتت برات صلوات می فرستم

ممنونم عزيزم انشالله خير به زندگيت برگرده

بنظرم اگه خانوادت میزارن خودت برگرد ولی اصلا باهاش حرف نزن بزار چند روز حضورتو ببینه تا کم کم پیش قدم بشه برا آشتی...و اینکه برو مشکلتو تو خونه خودت حل کن.خونتو ترک نکن همونجا بساز زندگیتو تا مثل موم بیاد تو دستت

تویی که داری امضامو میخونی دعام کن که محتاج دعاتم.🙏
بنظرم اگه خانوادت میزارن خودت برگرد ولی اصلا باهاش حرف نزن بزار چند روز حضورتو ببینه تا کم کم پیش قد ...

قبلاً اين كار و كردم عزيزم زياد پيشقدم شدم ولي همون آش و همون كاسه بوده يا موقتي مشكلات حل شده

خيلي سبك ميشم اگر اين كارو بكنم بعدم اينكه خب چطور خودش دلم برام تنگ نشد زندگي كه فقط مال من نيست

خيلي ميترسم از روزي كه با بچه بخوام برگردم بخاطر همين نميخوام پيشقدم بشم ديگه اين دفعه

قبلاً اين كار و كردم عزيزم زياد پيشقدم شدم ولي همون آش و همون كاسه بوده يا موقتي مشكلات حل شده خيلي ...

دلش منظورم بود

2706