2737
2739
لطفاً بفرمایید کسى رو میشناسین
امده ایم که با زندگی کردن قیمت پیدا کنیم،نه اینکه به هر قیمتی زندگی کنیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قبل ازدواج واینکه ایا این دو نفر به درد هم میخورن یا نه واینکه ایا ازدواجشون موفق خواهد بود یا نه...
میدونم که پیش هر مشاورى هم نمیشه رفت و بعضی از مشاوران امکان اینکه غلط راهنمایى کنن رو دارند
2740
اتفاقا به نظر من مشاور میتونه کمک کنه. به شرطی که متخصص باشه در کارش. من سالها پیش وقتی اصلا مد نبود برای ازدواج رفتم پیش مشاور ولی اشتباه کرد و غلط راهنماییم کرد! بعدها خودش هم پذیرفت!
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
بله دوست قدیمى،بنظر من هم بهترین کار همینه چون مشاور بدون اینکه هیچ حسى نسبت به طرفین داشته باشه راهنمایى میکنه و مشاوره میده .براى همین دنبال یه مشاور خوب و کار بلد میگردم
مراکز دانشگاهی مشاوره دارند و معمولا هم این روانشناسهاس معروف هستند. البته تنها به معروف بودنشون نباید توجه کرد باید خوب بگردی.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706