2752
2734

مادرم هر سه شنبه میره خرید، برادر کوچکم هم باهاش میره، و از اون جا براش ساندویچ میخره، منم خیلی دلم ساندویچ میخواد، چند هفته بود با خودم کلنجار میرفتم بهش بگم، بالاخره این هفته دلو به دریا زدم و بهش گفتم، از بازار برا منم ساندویچ میخری، جواب داد کارم به جایی رسیده که ساندویچ هم براتون بخرم، درد رو بخورید، بعد نفرینم کرد و سرصدا راه انداخت، و منم فرار کردم حیاط پشت خونمون یه راه رو تنگ هست اونجا، نشستم، دلم بدجورشکست، خیلی ناراحت شدم، یعنی خریدن یک ساندویچ اینقدر سخته که دل بچتو بشکنی، 

باورم نمیشه این رفتارش،

از اون بدتراین که امید داشتم شاید عصبانی بوده یه چیزی گفته، ولی میخره... 

اما وقتی اومددیدم مثل همیشه برا برادرم خریده فقط 😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم برعکس بقیه کامنتها در مورد شما نمیشه قضاوت کرد تا حرفاها و نظرات مادرت هم شنیده نشه.ما نمیدونیم اصل قضیه چی بوده و جزئیات چیه...

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

خانوما تند نرین نوجوان خیلی از مسائلی که مطرح میکنه از طرف خودش و با دیدگاه دوران پر از بحران بلوغه باید وسط ماجرا بود تا فهمید واقعا چیه مشکل

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫