2733
2734
عنوان

حرف عجیب و جالب دختر ۴ سالم...

| مشاهده متن کامل بحث + 2744 بازدید | 124 پست
 من شنیدم اون دنیا خودت انتخاب میکنی و این دنیا انتخابت عملی میشه 

با حاله نه؟🥺😍

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
پسر منم ۵سالشه امروز دستم خورد به برجی که با زحمت زیاد ساخته بود.  گفتم وای مامان ببخشید  ...

الهیییییی🥺🥺🥺🥺این حرفاشون قلب ادمو میلرزونه،دخت  منم میگه تو از تموم دیناها(دنیاها)و دیراها(دریاها)واسم مهم تری 😁🥺

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاش میتونستم بیشتر در موردش تحقیق کنم،خیلی دوس دارم در موردش بدونم،یا اینکه دنیای بعد از مرگ چه جوری ...

برو برنامه زندگی پس از زندگیو تو اپارات نگا کن یه خانمی درمورد اینا کاملا توضیح داده

برو برنامه زندگی پس از زندگیو تو اپارات نگا کن یه خانمی درمورد اینا کاملا توضیح داده

راستش زیاد قبول ندارم برنامشو

برای منم دعا کن خدا یه بچه سالم بهم بده😔

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
برای منم دعا کن خدا یه بچه سالم بهم بده😔

الهی خدا دامنتو با ی بچه ی زیبا و سالم و صالح سبز کنه عزیزدلمممممممم❤🌹

چند بار تا الان گفته بهم وقتی بهم میگه بغض میکنم،بچه ی خیالپردازی هم نیست،دیشبم بهم گفت باز

پسرمنم ۵سالشه اونم بعضی وقتا میگه مامان من خواب اماما رو میبینم خواب حضرت ابوالفضل رو میبینم بهم میگن ما مادرت رو شفا میدیم،حالا نمیدونم راست میگه یا تخیلاتشه

خانما‌متاسفم براتون که انقد کودک درونتونو کشدین

مفصله نمیتونم توضیح بدم فقط اون خانمایی که

میگن بجس دیگه تخیله..... یادتون رفته؟

شما خودتونم یه روزی بچه بودین این خطرناکه

من حلسات تراپی میرم خوشبخاته کودک درونم خیلی فعاله

اخییییی🥲 خدا حفظش کنه براتون❤️

قربونت برم مرسی عزیزممممممم❤❤❤❤❤خدا عزیزانتو حفظ کنه برات

خانما‌متاسفم براتون که انقد کودک درونتونو کشدین مفصله نمیتونم توضیح بدم فقط اون خانمایی که میگن بج ...

بنظر منم تخیل نیست چون دخترم خیالپرداز نیست زیاد و این حرفش بنظرم واقعیه،ما چیزایی از زندگی قبل یادمون رفته که بچه ها بخاطر پاک بودنشون هنوز یادشوته

من فک میکنم بچه ها چیزایی یادشونه از زندگی قبل،مثلا پدر منو میشناسه دخترم با اینکه من ۱۵ سالم بود پد ...

میشه تعریف کنید 

چجوری فهمیدید میشناسه یعنی چیا گفت که میدونید از زبون خودت یا کسی نشنیده

لطفا اگر میتونید برای شادی روح پدر و مادرم صلوات بفرستید.اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم
2706