2733
2734

کرمانم_تسلیت#  

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

تسلیت_وطنم#  

کرمانم_تسلیت#  

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبل حمله: بزدلید که حمله نمیکنید شروع حمله:این اسباب بازی ها به اسرائیل نرسیده می افتندبعد رسیدن : گنبد آهنین نابودشون میکنهبعد اصابت : زمین خالی رو زدیدبعد تصاویر خسارت:جواب اسرائیل رو خواهید گرفتامروز صبح:چه فایده داره وقتی اقتصاد خرابه؟!!این مکالمه آشنا نبود براتون؟😂  توی اسرائیل آب و غذا کم شده ،توی ایران تخمه و آجیل😁القدس النا🇯🇴 🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تسلیت#  

بعد از رکوع سجده و بعد از قیام از دور -هر شب دو زانو میزنم با احترام از دور-دستی به روی سینه دیتی به یوی تو -وروی لبم گل میکند اقا سلام از دور السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا المرتضی
2740
مگه کرمان چه اتفاقی افتاده

بمب گزاری شده 

سالروز شهادت حاج قاسم 

اطراف مرقد حاج قاسم 

آنچه هستی باش ن آنچه مینمایی💪            امروز همان فرداییست که دیروز نگرانش بودیم 🌹در لحظه وبا نگاهی به آینده، هدف مند و امیدوار زندگی کنیم 👌
گروه خونیمو نمی‌دونم  میتونم برم خون بدم ؟خودشون تشخیص میدن؟

اره مشخص میشه

آنچه هستی باش ن آنچه مینمایی💪            امروز همان فرداییست که دیروز نگرانش بودیم 🌹در لحظه وبا نگاهی به آینده، هدف مند و امیدوار زندگی کنیم 👌