2752
2734

فاطمه علی

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو فکرت خراب تره که فکر میکنی هر کسی مخالف با سلیقه زشت و مزخرف توعه فکرش خرابه ببین چقدر درجه خرابی ...

اسمم‌ زهراست میشه بگی کجاش زشت و مزخرفه؟

گوجه سبز هستم کاراگاه نی نی سایت 🧡😎 یک عدد کیدرامری 🥰
2731
از نظر من اسمای مذهبی زشته نظر من به شما آسیبی میرسونه؟

نظر شما تا زمانی نظر شماست که‌ تو جای عمومی گفته نشه 

وقتی آشکارا توهین میکنی انتظار جوابم باید داشته باشی 

منم از بعضی اسما‌ خوشم نمیاد چون سلیقم‌ نیست و این دلیل نمیشه اون اسم زشت یا مزخرف باشه 

از نظر من زشته سلیقه من نیست اگه من عاشق رنگ آبی باشم کسی حق نداره از رنگ آبی متنفر باشه؟همه مجبورن ...

حق داری خوشت نیاد اما حق نداری توهین کنی اینو تو گوشت فرو کن خانوم به ظاهر محترم 

نظر شما تا زمانی نظر شماست که‌ تو جای عمومی گفته نشه  وقتی آشکارا توهین میکنی انتظار جوابم بای ...

اولا که اینجا جای نظر دادنه و آدم نظرشو آشکارا بیان میکنه

دوما من هیچ توهینی نکردم نظرمو گفتم ولی یه بی شخصیت توهین کرد منم جوابشو دادم همین

گفتن اینکه فلان چیز از نظر من زشته اصلا توهین نیست به نظرم اول برو معنی توهین رو یاد بگیر بعد از واژه توهین استفاده کن

کاش میشد بشی🖤💔
اولا که اینجا جای نظر دادنه و آدم نظرشو آشکارا بیان میکنه دوما من هیچ توهینی نکردم نظرمو گفتم ولی ی ...

باشه پس شخصیت تو مزخرف و زشته 

بهت بر نخوره عزیزم آخه نکه توهین نیست دارم قربون صدقت‌ میرم

محیا

مهیا

طهورا

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران
حق داری خوشت نیاد اما حق نداری توهین کنی اینو تو گوشت فرو کن خانوم به ظاهر محترم 

اینو تو گوشت فرو کن من هیچ توهینی نکردم اول برو ببین توهین چیه بعد توهین توهین کن یه واژه از یه جا شنیدی خوشت اومده استفاده کنی ولی جایگاه استفادشو یاد نگرفتی

مراقب حرف زدنتم باش رعایت ادب کار سختیه واست مجبور نیستی ریپلای بزنی

کاش میشد بشی🖤💔
ببین وقتی درک نداری من کاری نمیتونم بکنم هنوز فرق توهین و بیان کردن سلیقه رو نمیدونی چون از نظر من ...

شما میدونی کافیه‌ 

وقتی حرفم بهت برخورد قبول کن مورد داری وقت منم نگیر دادا 

ببین وقتی درک نداری من کاری نمیتونم بکنم هنوز فرق توهین و بیان کردن سلیقه رو نمیدونی چون از نظر من ...

منم اشکارا‌ نظرمو بیان کردم عزیزم‌ 

اخی معنی توهین رو نمیدونین‌ 

که به کلمات محبت آمیز من میگین توهین 

منم اشکارا‌ نظرمو بیان کردم عزیزم‌  اخی معنی توهین رو نمیدونین‌  که به کلمات محبت آمیز م ...

گفتم که معنی توهین و نظر دادن رو هنوز نمیدونی

من نظر خودمو گفتم بدون هیچ توهینی ولی تو در مورد شخص من حرف زدی بین این دوتا از زمین تا آسمون فرق هست درکشم کاملا راحته اگه درک نمیکنی مشکل از جای دیگه هست

کاش میشد بشی🖤💔
تو فکرت خراب تره که فکر میکنی هر کسی مخالف با سلیقه زشت و مزخرف توعه فکرش خرابه ببین چقدر درجه خرابی ...

@نی_نی_یار_3    

و درباره توهین 

اونی که باید تگ کنم‌ منم‌جانان