2737
2734

میگن از خدا بخواه تا بهت بده چ میدونم کسی بهت بدی کرد بسپر به خدا و کلی حرف دیگه این همه دعاکردم نذر کردم اونایی که بهم ظلم کردنو به خدا سپردم ولی هیچی به هیچی هم پولمونو خوردن هم دارن روز به روز خوشبخت تر میشن هم ما داریم بدبخت ترمیشیم خدا فقط طرفدار آدمای ظالمه ظالم باش سالم باش

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توکل کردی به خدا و نشد!!! 

به خداوند گمان نیک ببر؛ زيرا خدا عزوجل مى‌‏فرمايد: من نزد گمان بندۀ مؤمن خویشم؛ اگر گمانِ او به من نیک باشد، مطابقِ آن گمان با او رفتار می‌کنم و اگر بد باشد نیز مطابق همان گمانِ بد با او عمل می‌کنم.

برای حاجتم یه آمین از ته دلت بگو ❤️😢اگه واسه آرزوم دعا کردی ان شاء الله حاجتتو بگیری🌸✨
عزیزم زمین گرده طاقت بیار من اطرافم خیلی هارو دیدم که بدی کردن و کپی پیست همون بدی یا برای خودش یا ب ...

بخدا قسم خانواده شوهرم پونصد ملیون پولمونو بالاکشیدن بااینکه چندتاخونه دارن و ماشین دارن اونوقت من بدبخت با دوتابچه تو زیر زمین مستجرم انقد زورم میاد کارم شده گریه دارم دیوونه میشم 

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ
نه عزیزم اینجوری نیست مطمعن باش اون کسای که ظلم میکنن ب زودی خدا جوابشونو میده

پولمو بالاکشیدن نمیخوام بد بخت شن فقط پولمو میخوام برگردونن

توکل کردی به خدا و نشد!!!  به خداوند گمان نیک ببر؛ زيرا خدا عزوجل مى‌‏فرمايد: من نزد گمان بند ...

دیگه چیکارکنم انقد ختم و نذر و دعا و۱۲۴هزار صلوات تاره تموم کردم بخدا بریدم دارم دیوونه میشم انقد از حرص دندونامو فشار دادم آخر میریزه

2738
من ب یکی ی ظلمی کردم اون فک میکنه من روز ب روز دارم خوشبخت تر میشم ولی بلایی ک بخاطر ظلم ب اون ب س ...

چی بگم اینا که پولمونو بالاکشیدن دارن روز به روز پولدارتر میشن 

الهی چندبرابر این داغی که گذاشتن رودلم بیاد رو دلشون

دیگه چیکارکنم انقد ختم و نذر و دعا و۱۲۴هزار صلوات تاره تموم کردم بخدا بریدم دارم دیوونه میشم انقد از ...

منم کلی نذر کردم چله حشر، مزمل، یس، سوره بقره حتی چله نماز شب و.... ک اصلا یادم نیست ولی عزیزم سعی کن امیدتو از دست ندی خدا حتما جواب میده🌺

برای حاجتم یه آمین از ته دلت بگو ❤️😢اگه واسه آرزوم دعا کردی ان شاء الله حاجتتو بگیری🌸✨
بخدا قسم خانواده شوهرم پونصد ملیون پولمونو بالاکشیدن بااینکه چندتاخونه دارن و ماشین دارن اونوقت من ب ...

عزیزم با ناراحتی درست میشه ؟الان شما غصه بخوری میگن وای وای داره غصه میخوره پولشون بدیم بهشون 

اگه واقعا به خدا سپردی خدا خودش خوب میدونه حساب آدما رو چجوری رسیدگی کنه 

یکی ممکنه با بچش عذاب بکشه 

یکی ورشکست بشه 

یکی بیماری لاعلاج بگیره 

یکی برای کارای شخصیش ناتوان بشه 

ببین این همه عذاب هست بسپار به خدا بیخیالش شو زندگی ارزش نداره فکر کن صدقه بوده 

ازشون شکایت کنین از راه قانونی چرا وارد نمیشین

پدرشوهرمه😭

2706