2737
2734
بیمارستان خصوصی و دولتی و نیمه خصوصی با بیمه تامین اجتماعی
خدایا به نشانی که به من نشانش دادی سخت امید بسته ام، به معجزه ات ایمان دارم.
بستگی داره... از کاملا رایگان هست تا حدود 10 میلیون و شایدم بیشتر!
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ارزونترینش 4.5 بیشترینش حدود8 فکر کنم بیمه هم سقفش شده 2 تومن فقط
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
بیمارستانای نیمه خصوصی تقریبا از 3 تا 4 تومن. خصوصی 5 به بالا
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
2738
اقبال و پیامبران میدونم 4.5 هستن اقبال بهتره پرسنلش. بعد هم عرفان حدود6. من از این سه تا اطلاع داشتم امزدوارم به کارت بیاد
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
اگر بیمه تکمیلی باشی کل هزینه رو بیمه میده بیمارستان عرفان بیمارستان خوبیه .من اونجا یه عملی داشتم که عالی بود
کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

بلی دکترم کسری بود! به شوهرم میگم باید برای بچه ی من گاو بکشی میگه میخوام بیست تومن خرج زایمانت کنم مرغ میکشم!خخخ میگم نکنه همینقدرا در بیاد؟ خیلی ریلکس حتی از دکترم نپرسیدم خودش چه قدر میگیره بیمارستان چه قدر میگیره!
بیمه تکمیلی همه رو نمیده فقط 3 تومن میده البته برای ما که طلایی ایران هستیم ... صارم دوستم تازه زایمان کرده 6100 و یکی دیگه از دوستام خاتم 6000 تومن
مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی و انسانهای کوچک را متلاشی می کنند _ دکتر شریعتی