2733
2764
عنوان

کسی لیزر کرده ؟

281 بازدید | 23 پست

من کل بدن رو رفتم لیزر ۳جلسه اس که میرم ولی بعضی از دوستام میگن صورت لک میفته خواستم ببینم کسی صورتشو لیزر کرده بعدش لک آورد صورتش یا نه خیلی ناراحتم اگه لک بیاره

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

موهای صورتت اگه کرکیه لیزر تاثیری روش ندارم و حتی موها رو بلند وسیاه تر می‌کنه اما اگه موها مردونه و ضخیمه لیزر عالی جواب میده

گاهی با یه اشتباه نوزده نمیشی ، صفر میشی
موهای صورتت اگه کرکیه لیزر تاثیری روش ندارم و حتی موها رو بلند وسیاه تر می‌کنه اما اگه موها مردونه و ...

موهای بدن من زخیم و مشکی بود.لیزر هیچ تاثیری براشون نداشت.دوسال رفتم

صورتت اصلا لک‌ نیاورد پوستت تیره نشد 

لک زمانی میوفته رو پوست که بسوزه  تیره میشه همین   دستگاه خوب باشه جای خوب برید هیچ مشکلی پیش نمیاد 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
لک زمانی میوفته رو پوست که بسوزه  تیره میشه همین   دستگاه خوب باشه جای خوب برید هیچ مشکلی ...

دیروز که رفتم ایقد دستگاه داغ بود که جیغم در اومد خیلی پشیمونم که برا صورت رفتم 

موهای بدن من زخیم و مشکی بود.لیزر هیچ تاثیری براشون نداشت.دوسال رفتم

موهای ضخیم باید ادامه بدی دو سه سال   من خودم ضخیم نبود ولی یک سالو نیمه که دارم میرم هنوز کامل جواب نگرفتم حتی بودن بچهایی میگفتن سال سومه لیزرمونه بخصوص دستها میگن جواب نگرفتیم بعضی ها هم  میگن ۶ ماه رفتیم جواب گرفتیم 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
2706