2752
2734
عنوان

کلاس زبان میرن بچه های ۱۰ سالتون ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 69 پست

من از شیش سالگی تا الان کلاس میرم قراره تا آیلس بخونم

😃😃

جز یکی از درسام شده دیگه عادت کردم مشقای زبان با مشقای مدرسه😃

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من از ۸ سالگی میرم اصلا هم پشیمون نیستم

❌کاربر آقا هستم❌     روزی در وصیت نامه عالم بزرگی میبینند: کودک که بودم ارزو داشتم جهان را تغییر دهم.    نوجوان شدم و گفتم جهان خیلی بزرگ است! تصمیم گرفتم کشورم را تغییر دهم.     جوان که بودم دیدم ان هم خیلی سخت است  بعدش تصمیم گرفتم شهرم را تغییر دهم    پیرمردی بودم و تصمیم گرفتم خانواده را تغییر دهم دیدم نشد.        در استانه مرگ که بودم فهمیدم اگر از اول خودم را تغییر میدادم میتوانستم به همه اینها برسم...    
پسر منم از پنجم میره الان ششم هست.اینم کلی تکلیف داره .گفتم موقع امتحانا نره قبول نکرد گفت از دوستام ...

کانون خیای سخت گیره نسبت به موسسات دیگه 

ولی انصافا بهتر از همه جاست

خدایا شکرت...
زیر ده سال عالیه اگه ادامه بده. من از شش سالگی میرفتم..الانم آموزشگاه تدریس میکنم.

الان چند سالتونه

ای سیب سرخ چرخ زنان در مسیر رود، یک شهر تا به من برسی عاشقت شده است
دخترمن تابستون می‌رفت  من وباباش میدونستیم درساسم به زورمبخوادبخونه زبونوگذاستیم کنار

حیفه آخه دختر من از کلاس دوم میره الان ترم ۷ کانونه 

ولی تکلیفاشون زیاده

خدایا شکرت...
زیر ده سال عالیه اگه ادامه بده. من از شش سالگی میرفتم..الانم آموزشگاه تدریس میکنم.

عزیزم دخترم هفت سالشه یک ساله میره زبان آنلاین همه ترم ها رو بانمره خوب قبول میشه ولی سوالم اینه هم خیلی چیزا رو یادش میره واینکه داستان میگن حفظ کنه بدون اینکه معنی کنن فایده ای داره این حفظ کردنا؟من خودم معنی میکنم براش ولی حس میکنم وقتی قراره دوماه دیگه یادش بره فایده ای نداره

کانون خیای سخت گیره نسبت به موسسات دیگه  ولی انصافا بهتر از همه جاست

کانون ب درد نمیخوره   

اصلاااااا

بفرستش جهاد دانشگاهی واحد زبان 

اگر تهران هستی

خیلی خوبه

عاشق Moderntalking هستم😍😍😍........... 
2706