2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم همینطور.امشب شوهرم بیاد میخام برم عناب بخرم جشونده درست کنم عناب ندارم

آقایون داداشام،گوفته باشم اینجه باس ماس یعنی کلش باس ماس این تاپیک و اون تاپیک لایکو کامنت ماس ماس یعنی سایت کلوهومش باس ماس.آبجیا فدا مدا:))
2728

هسته ی به رو خیس کن لعاب بده ..بخوره

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
2738
به شما چی داد دکتر؟ پسر من تک و توک سرفه می کرد اسپری می زد. چند روزه اسپریو قطع کردم از دیروز یه بی ...

چهارتا امپول داد تو دو روز زدیم 

شربت تئوفیلینجی ، دکسترومتورفان، کتوتیفن 

اموکسی کلاو ، استامینوفن و پروفن

🤍🌱
چهارتا امپول داد تو دو روز زدیم  شربت تئوفیلینجی ، دکسترومتورفان، کتوتیفن  اموکسی کلاو ، ...

ای بابا یعنی اینا هم فایده نداشته.... من گفتم لابد آنتی بیوتیک لازم داره دکترش گفت نمی خواد.

ای بابا یعنی اینا هم فایده نداشته.... من گفتم لابد آنتی بیوتیک لازم داره دکترش گفت نمی خواد.

نه بابا از چهارشنبه داره مصرف میکنه تاثیر نداره 

عنابو الان گفتن امتحان کردم حس میکنم سرفه ش کمتر شده

🤍🌱
خوبه عناب؟ پسر منم دو روزه بشدت سرفه میکنه دکترم بردمش

بله عزیزم خیلیی تاثیر داره.من دونه به با چهارتخم و عناب رو با آب میزارم بجوشه بعد از سافی رد کن با چایی قاطی کن بده بخوره بهتره ک هنو گرمه بخوره.من خودم فعلا چهارتخم با دونه بِه دارم عناب باید برم بخرم.راستی با چاقو روی پوست عناب رو چندتا خط بنداز بعد بزار بجوشه

آقایون داداشام،گوفته باشم اینجه باس ماس یعنی کلش باس ماس این تاپیک و اون تاپیک لایکو کامنت ماس ماس یعنی سایت کلوهومش باس ماس.آبجیا فدا مدا:))