2752
2734
عنوان

شوهرم مداوم خیانت می‌کنه .حالا روز زن نزدیکه موندم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 44 پست
بنظرم اگه شرایط طلاقو نداری بروش نیار لجبازتر میشه و جری تر کارشو میکنه.اگه خوب برات خرج میکنه فعلا ...

بمیرم براش :) 😭مشخصه خیلی سختشه اخ چقد بده ک بدونیو مجبور ب سکوت باشی 

برای شفای مادرم عه ته دلت ی صلوات بفرس عاقبت بخیر شی🤎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو تا بچه دارم یه بچه ام مریضه ..خانواده ام با طلاق موافق نیستم 

حالا که تا این حد مجبوری فکر کن خرم سلطانی و مجبوری شوهرت رو با یکی دیگه شریک باشی

خودتو بزن به اون راه و سعی کن زنگدیت رو حفظ کنی و اون کثافت رو بیرون کنی از زندگیت

2731
دو تا بچه دارم یه بچه ام مریضه ..خانواده ام با طلاق موافق نیستم 

خب بچه تو بجا مهریه وردار  به حرف کسی گوش نکن  بعدم بخاطر بچه زندگی تو خراب نکن از رو تجربه نزدیکام میگم  موندن با آدم اشتباه جز پشیمونی چیزی نمیاره و روز به روز بدتر میشه تو حق داری زندکی کنی با مردی که عاشقانه دوست داشته باشه  تو حق داری طعم آرامش و عشق و بچشی 

یک عدد ول خرج  هدر کردن پول در راه  خرید لباس. عجق وجق .زلم زیمبو   پک کامل لوازم میکاپ.  نه تنها حقوق خودشو میخوره بلکه از باباش هم میگیره یک عدد خوشگل بی دلبر 

ببین عزیزه من اگر بخوای مدام بگی دوس دختر داری یاپولو برو خرج اون کن در نهایت قبح کار میریزه براش و رابطتتون سرد تر میشه 

خواهش میکنم اینو در نظر بگیر

به خودت توجه کن اگه بچه داری به اون برس برو باشگاه باور کن این رویه رو پیش بگیری باز میاد سمت خودت ولی اگر بخوای مدام غصه بخوری و بگی الان با کیه یا به روش بیاری و ضعف نشون بدی در کنارش اونم بفهمه تو اهل طلاق گرفتن نیستی دیگه باختی هر بلایی سرت میاره

میدونه که شما خبر داری بازم ادامه میده؟

اره هزار بار مچ دستش رو گرفتم..خیانتش رو برملا کردم زیر بار نمیره هزار جور بهونه میگیره..ولی بازم داره کارش رو میکنه

ببین عزیزه من اگر بخوای مدام بگی دوس دختر داری یاپولو برو خرج اون کن در نهایت قبح کار میریزه براش و ...

می‌دونم ..اینا رو دکترم بهم گفت ولی وقتی جلو چشمام داره پیام میده یا قرار میزاره ببردش واسه خرید و...چجوری با ارامش برم باشگاه..چجوری اروم باشم

روزی ۲۱ بار سوره فیل و ۲۱ بار کوثر بخون به نیت جدا شدنشون 

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون
2706