2733
2734

سلام خانما..دلم گرفته..من از خیانت شوهرم خبر دارم می دونم از سال گذشته تا الان با یه خانم متاهل دوست هست میتونم گوشی مخفی داره و هر روز به هم پیام عاشقانه میدن می‌دونم هر روز با هم تماس تلفنی دارن حتی می‌دونم که با هم بیرون میرن ..رسیدم ته خط..همش  انکار می‌کنه..هیچ جوره خیانتش رو قبول نمیکنه..شرایط طلاق ندارم بدجوری داغونم ..خدا لعنتش کنه..داغون و افسرده شدم..هر سال روز زن بهم پول کادو میداد می‌دونم چند روز دیگه هم که روز زن هست میخواد بهم پول کادو بده.ولی احساس خیلی بدی دارم حس اینکه واسه اون زنه هرزه هم میخواد روز زن کادو بده حالم رو بد می‌کنه.تو پیامش خواندم که واسش نوشته بود تو خانم من هستی نفسم هستی.بدجوری دلم شکسته دلم میخواد امسال وقتی روز زن شد و پول بهم داد بندازم جلوش تف کنم تو صورتش بهش بگم پولت رو ببر خرج اون زن نجس کن.دارم دیوانه میشم نظر شما چیه?

🥺🥺🥺🥺

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

چرا شوهر زنه رو از دست گل زنش با خبر نمیکنی 

البته شایدم زنه از خداش باشه شوهرش طلاقش بده دیگه کلا بچسبه به شوهر تو 

بخدا قلبم برای خانمای نی نی سایت آتیش میگیره دلم میخواد برای مظلومیت شون فقط گریه😔

عزیزم وقتی شرایط طلاق نداری با این افکار فقط خودتو اذیت میکنی... یک درصد فکر کن داری اشتباه فکر میکنی وقتی شرایط طلاق نداری تصور کن اون زن نیست به خودت برس به شوهرت توجه کن خرج کن قشنگ واسه خودت

یه روز به خودت میای و به این حرف من میرسی

درضمن وقتی شرایط طلاق نیست ما به مراجع پیشنهاد میدیم سرک نکشه تو کار شوهرش گوشیش چک نکنه هی بررسیش نکنه چون فقط داره خودش اذیت میکنه حواست باشه اینقد به روش نیار که با یکی رفیقه نذار حرمت ها بشکنه و تجلو رو خودت بعدا بیاد بگه دارم میرم پیش دوس دخترم من دوس دختر دارم این مسئله رو برا خودت ببند و تصور کن اتفاقی نیفتاده

2706