2733
2734

کمتر از 6 ماه مونده تا کنکور و کنکور 1403 سومین کنکورمه و باید امسال حتمااا قبول بشم طبق برنامه ریزیم باید از شنبه تا پنج شنبه روزی 14 15 ساعت بخونم تا برسم بنظرتون ممکنه؟ 

عزیزانی که میخوان کنکور بدن تاپیک آخرم رو یه نگاهی بندازن :)))از همه عزیزانی که در تاپیک هام پست میزارن و کمکم میکنن تشکر میکنم شاید نتونم دونه دونه جواب بدم و تشکر کنم...   

۱۵ ساعت؟ تجربی هستی؟ ۱۵ ساعت واقعا توانشو داری؟

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
۱۵ ساعت؟ تجربی هستی؟ ۱۵ ساعت واقعا توانشو داری؟

بله تجربی

مجبورم باید از این جهنم بیام بیرون

عزیزانی که میخوان کنکور بدن تاپیک آخرم رو یه نگاهی بندازن :)))از همه عزیزانی که در تاپیک هام پست میزارن و کمکم میکنن تشکر میکنم شاید نتونم دونه دونه جواب بدم و تشکر کنم...   
نیاز نیست روزی انقدر  روزی ۸ساعت مفید بخون

مشکل اینه خیلی کند خوانم واسه همین ساعت مطالعم اینقد زیاد میشه تو 8 ساعت نهایت بتونم 2 درسو بخونم

کاملا شدنیه

دختر فامیل ما برای کنکور پارسال همزمان با شما شروع کرد تقریبا از آذر اینا به فکر کنکور افتاد و خودش رو ترکوند به گفته مامانش فقط و فقط برای سرویس بهداشتی از اتاقش بیرون میومد . حتی غذاش رو مامانش میذاشت تو اتاقش و بعد می‌رفت ظرف های غذا رو برمی‌داشت. با اینکه امسال امتحان ها هم تو کنکور موثر بودن و اولین سالی بود که یه فشار اضافی رو بچه ها بود بنده خدا پزشکی قبول شد..‌‌..

به گفته خودش چون تکلیف امتحان ها و تاثیر نمرات هم دقیق دقیق مشخص بود اینا فشار عصبی روشون هم خیلییی زیاد بود.

استارتر اگه واقعا هدف داری هررررجور که میدونی بخون، فقط و فقط بخون و تست بزن که تست زدن خیلییی مهمه تا به رویاهات دست پیدا کنی واقعا ارزشش داره.

کاملا شدنیه دختر فامیل ما برای کنکور پارسال همزمان با شما شروع کرد تقریبا از آذر اینا به فکر کنکور ...

خدای من چقد حرفاتون حس خوب و مثبت بهم داد چقد انگیزه گرفتم خیلی ممنونم ازتون انشالله بهترینا براتون رقم بخوره  

بله به قول دوستمون اگه انگیزه دارین حتما میشه،قول موفقیت به خودتون بدین

وای از سال 98 عضوین فقط 2 تا پست؟نمیدونید چقد پستتون برام با ارزشه