2752
2734

روز سوم پریودی رفتم آز بتا دادم 204 بود.گفتن دوباره باید تکرار کنی چون کمه.من از چهار روز قبلش هر روز بی بی چک زدم هر روز پررنگ تر میشدن جواب بی بی چک ها از روز قبل.امروز که روز پنج پریودیمه برای اینکه یکم خیالم راحت بشه که ببینم بتا بالا رفته یدونه.بی بی چک زدم ولی کم رنگ بود.مثل روزای اولی که بی بی زدم.امکان داره بتا بیاد پایین؟فردا قراره دوباره تکرار کنم ازمایش رو خیلی استرسی ام.کمر درد داشتم دیروز خیلی.ولی خیلی بهترم امروز خیلی.لک یا خونریزی هم اصلا ندارم.دل درد هم نمیشم.گاهی اوقات خیلی کم رحمم منقبض میشه در حد دو سانیه ول میکنه 

من نمیفهمم چی میگی یا واقعا خودت نمیدونی چی میگی هم پریودی هم باردار ؟ 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من نمیفهمم چی میگی یا واقعا خودت نمیدونی چی میگی هم پریودی هم باردار ؟ 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

پریود نیستم عزیزم.روز پنج موعدم هست عقب انداختم.ینی روز 35 دره هستن امروز.روز 33 دوره آز دادم 

پریود نیستم عزیزم.روز پنج موعدم هست عقب انداختم.ینی روز 35 دره هستن امروز.روز 33 دوره آز دادم 

آها خب همینو بگو دیگه احتمالا بارداری

از دادم عزیزم بتا 204 بوده.میترسم بیاد پایین یا مشکلی پیش بیاد 

نه ایشالله که طوری نمیشه