2752
2734
درچکاپ 6ماهگی دورسرپسرم بزرگ بود.اما2تامتخصص نظر دادند طبیعیه.وقتی 7ماهه شدبرای چک مجدد بردم دکتر.بازم دکتر گفت مشکل نداره .اماشربت کلسیم دادبه اضافه یه امپول ویتامینD3که فردا باید بزنم.کسی این امپول رو واسه نی نیش زده.تورو خدا جواب بدید.عوارض نداره؟؟؟خیلی ناراحتم....گریهههههههه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
من برای دختر 5/5 ماهم خودم زدم ........آخه هم مفصلاش صدا میکرد هم خوب وزن نمیگرفت هرچی تو آفتاب میذاشتم زیاد فایده نداشت یا میسوخت.....خودم هم آزمایش دادم کمبود ویتامین دی داشتم دکتر بهم گفت قرص بدم یا آمپول من گفتم قرص...عوارض آپارتمان نشینیه دیگه
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

مثل آمپول ویتامینه .......هیچ عارضه ای نداره.......فقط خوب بزنن که جاش درد نگیره بچه اذیت بشه
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

نه نداره نگران نباش ویتامینه دیگه
بعدشم قطره آ+د رو تو روز بهش بده بعد پنج دقیقه حداقل ببرش تو افتاب کمک به حذب ویتامین د میکنه شدیییییید
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...
اصلا نگران نباش با این حال هرروز 20دقیقه جلو آفتاب بزارش....مچ پاشو بزار که نسوزه از پشت شیشه هم نباشه....پنجره را باز کن یک مقدار مگس میاد ولی ارزششو داره .....یا ببرش بیرون ولی پاش آفتاب بخوره تو افتاب 11صبح تا 5 بعد از ظهرم نباشه که نسوزه

عزیزم اصلا ناراحت نباش پسرمنم فونتانلش بسته نمیشد شش هفت ماهگیش دکتربهش d3داد ومنم زدم اگه بدونی پسرم چه بلاهایی سرم آورده .الان میشینم به اونهمه استرس وناراحتی الکیم میخندم الان پسرم سیزده سالشه وماشالله واسه خودش مردی شده
الهی! بفهمان بما آن چه را قرار است قیامت بفهمیم..
2706