2777
2789

دکتر از روی سونوگرافی به همسرم گفت یه توده کوچیک داخل کلیه راستته،ولی خونواده همسرم سابقه سنگ کلیه دارن،ممکنه سنگ باشه؟

همسرم هیچ علایمی نداره فقط برای چکاب آزمایش خون و ادرار داده بود که بهش گفتن تو ادرارت خون مشاهده شده،یعنی با چشم دیده نمیشه تو آزمایشگاه معلوم شده،دکتر فرستادش سونو بعد گفت یه توده ی کوچیک تو کلیه راستته،ولی چیزی نیس،برای اطمینان میفرستم سی تی،میخوام بدونم ممکنه با سنگ اشتباه گرفته باشن؟چون سابقه خونوادگی دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرم هیچ علایمی نداره فقط برای چکاب آزمایش خون و ادرار داده بود که بهش گفتن تو ادرارت خون مشاهده شده،یعنی با چشم دیده نمیشه تو آزمایشگاه معلوم شده،دکتر فرستادش سونو بعد گفت یه توده ی کوچیک تو کلیه راستته،ولی چیزی نیس،برای اطمینان میفرستم سی تی،میخوام بدونم ممکنه با سنگ اشتباه گرفته باشن؟چون سابقه خونوادگی دارن

معمولا سنگ و توده رو راحت میشه توی سونو از هم تشخیص داد، ولی نگران نباش، ممکنه همانژیوم باشه، سی تی ...

اره فردا سی تی داره ولی من خیلی استرس دارم و حالم بده همه ش به چیزای بد فکر میکنم،میرم داخل اینترنت سرچ میکنم،خیلی چیزای وحشتناک درمورد تومور کلیه نوشته

اره فردا سی تی داره ولی من خیلی استرس دارم و حالم بده همه ش به چیزای بد فکر میکنم،میرم داخل اینترنت ...

اصلا نت سرچ نکن منم وقتی متوجه توده کلیه شدم داشتم از ترس سکته میکردم الان ده ساله بدون هیچ مشکلی دارم به زندگیم ادامه میدم نترس و بخدا توکل کن

اصلا نت سرچ نکن منم وقتی متوجه توده کلیه شدم داشتم از ترس سکته میکردم الان ده ساله بدون هیچ مشکلی دا ...

واقعا خوشحالم که مشکلی نداشتید فقط میشه بگید علایمتون چی بود و چطوری متوجه شدید؟

واقعا خوشحالم که مشکلی نداشتید فقط میشه بگید علایمتون چی بود و چطوری متوجه شدید؟

من هم مثل همسر شما هیچ مشکلی نداشتم رفتم سونو شکمی انجام دادم که متوجه توده شدم گاهی هم تو آزمایشم هنوز خون تو ادرار هست نترس خدا بزرگه