2737
2739

پسر یک سال و ده ماهه ای که بی وقفه داره به وسیله های خونه دست میزنه و اکثر چیزایی که به دستش بیوفته رو هرای میکنه یا میشکونه. 

همه چیزم جمع کردم  ولی بازم چیزایی هست که نشه جمع کرد مثل داخل یخچال یا روی کابینتا که دستش میرسه و...

هر چیزی که برمیداره ازش میگیرم در کسری از ثانیه میبینم یه چیز دیگه برداشته داره منهدم میکنه. یا داره گاز رو کم و زیاد یا روشن خاموش میکنه. ماشین لباسشویی رو وسط کار کردن چندین بار خاموش میکنه من روشن میکنم. کلا خاموشه اون روشن میکنه. در بالکن بازمیکنه. سیب زمینی پیازا رو میریزه ‌ 

ذر کمد لوازم ارایشو باز میکنه و ...

بست کابینتم زدم خیلی راحت باز کرد چسبشم کند داغون کرد. گوشیمو ترکوند. ساعت همسرمو شیشه شو شکوتد. دفتر خواهرشو خط خطی کرد پاره کرد. دیوار و در کمد خط خطی کرد. شناسنامه هارو از تو کشو که با چسب بسته بودم باز کرد پاره کرد و چقدرظرف از تو ظرفشویی برذاشت انداخت شکست. چقدر غذا و ریخت رو موکت آشپزخونه  و فرش. روغن سرخ کردنی رو خالی کرد تو آشپزخونه گلدونامو داغون کرد و خیلیییی چیزای دیگه ....

یعنی دیگه ظرفیت ندارم.تکمیل تکمیلم. قشنگ قابلیت ترکوندنشو دارم.

قشنگ به جنون رسونده منو

مطب گردی 

مادری مهم ترین نقش در  عالمه

غذاخوردن،ظرف شستن،تمیزکاری وظیفه زن نیست

دختر و پسر به وقت و با هنگام ازدواج کنند البته این به معنی کودک همسری نیست

ااگر مردی در خانه با رفتارش ایجاد ناامنی کند قابل قبول نیست،برای مقابله با  مردی دستش را به کار بیاندازد نیازمند قانون سفت و سخت هستیم.باید مجازات سختی برای این مرد قرار داد.بیانات رهبری در دیدار بانوان امروز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فسقل خان خیلی خلاق هستن

یکسری از وسایل خونه را بذار جلوش که برات مهم نباشه خراب بشه تا کنجکاویشو را خالی کنه

براش وقت بذار دو تایی با هم بازی کنید ، دیوار یک قسمت از خونه را کاغذ بزن با هم روش نقاشی بکشید ،کنارش باش و هرگز دعواش نکن، سعی کن تا یک کاری میکنه که نباید بکنه بهش نگی نکن حواسش را پرت کن فقط

اگه همینجور پیش بره از پا میفتم خدایا ، قبل از اینکه از پا بیفتم دستمو بگیر. 

چه وروجکه خدایاا

خب عزیزم خودت همه راهکارها رو گفتی 

بست کابینت بهتر بگیر به یخچالم بزن 

ماشین لباسشویی ها بعضیاشون قفل کودک دارن سرچ کن ببین مال شما داره یا نه و از همه مهمتر اینکه مدام مشغول‌ش کن و براش اسباب بازی و بازی جور کن که سرش به وسایل خودش گرم باشه نه وسایل شما. 

پسر منم تقریبا همینه. حالا نه هر روز و همیشه. دست زدن به گاز و ماشین لباسشویی و وسایل کابینت و خط خطی کردن دفترای خواهراش از کارای مرسومشه. یعنی تا میره توو آشپزخونه اول جوجه گردونو میزنه، ماشین لباسشویی رو دستکاری میکنه‌ و.... سیب دوس داره ی سیب میدم دستش بیخیال خرابکاری میشه. بشکن بشکنارو کرده تموم شده دیگه خدا رو شکر. الان دو و نیم سالشه. یک سالش بود فاجعه بود. همیشه ی پلن بی داشت. اینو که از دستش مرفتی بلافاصله با او دستش بعدی رو بر میداشت.بچه همینه. من که رفتار غیر معمولی نمیبینم از بچتون. فقط ی نکته. با آرامش باهاش رفتار کن تا لجبازی نکنه. گاهی اوقات از سر لجبازی خرابکاری میکنن. من وقتی اذیت میکنه و میزنه لوسش میکنم و ازش تعریف میکنم خودش شرمنده میشه بیخیال میشه

2740
فسقل خان خیلی خلاق هستن یکسری از وسایل خونه را بذار جلوش که برات مهم نباشه خراب بشه تا کنجکاویشو را ...

کرای خونه رو کی بکنه. غذا گذاشتن، ظرف شستن، جاروبرقی هر روز و ...

مطب گردی 
پسر منم تقریبا همینه. حالا نه هر روز و همیشه. دست زدن به گاز و ماشین لباسشویی و وسایل کابینت و خط خط ...

انقدر تکرار شده، صبرم تموم شده. دیگه نمیتونم با آرامشرفتارکتم. لجم میگیره ازینکه اینو از دستش میگیریم در حا چیز دیگه رو برمی داره. کفری میشم

مطب گردی 
چه وروجکه خدایاا خب عزیزم خودت همه راهکارها رو گفتی  بست کابینت بهتر بگیر به یخچالم بزن  ...

ماشین لباسشویی روشن خاموشش قفل نداره. فقط کلیدای دیگه ش قفل میشن.

بست کابینتو میگم براحتی باز میکنه. شما میگی به یخچابم بزن

مطب گردی 
فسقل خان خیلی خلاق هستن یکسری از وسایل خونه را بذار جلوش که برات مهم نباشه خراب بشه تا کنجکاویشو را ...

این گزینه پرت کردن حواس تو امار بالا دیگه بکار نمیاد. دوبار حواس پزت کنی سه بار چهار بار پنج بار شش بار (در عرض ده دقیقه س این شش باری که میگما) دیگه بار هفتم میخوای بزنی کتلت شه دیگه‌ . صبح مثلا صبوری میکنی تا ظهر دیگه عصر به اونور رد میده آدم . دو روز حواس پرت میکنی دو هفته یه ماه شش ماه دیگه خون جلو چشم آدمو میگیره

مطب گردی 

عزیزم میفهممت  

چقدر حس خشم پیدا می‌کنی نسبت به رفتارش..اصلا فکر نکن بیش فعالی کنجکاوه..دنیای اسباب بازی رو بذاری جلوش آخر سر باز میان تو آشپزخونه و کارخرابی میکنن..بعضی کارا رو وقتی خوابه انجام بده مثل ماشین و لباس و غذا...ببین بچه کوچیکه کنجکاوه و خصوصا کسایی که آپارتمان نشینن انرژیش باید تخلیه شه تو سنی نیست که بهش بفهونی چی خوبه چی بده..سعی کن چشم پوشی کنی فقط ب خودت بگو این روزا میگذره اب ریخت روغن ریخت ظرف شکست فدای سرش سعی کن از ملامین استفاده کنی ظرفای شیشه ای و مهمانی بذار طبقات بالا که دستش نرسه پلاستیکی و ملامین فعلا استفاده کن

خدایا....شکرت که میگم : شکرت..