2752
2734
عنوان

برگشتم ولی چه فایده با دست خالیه خالــــــــــــــــــــــــــی

| مشاهده متن کامل بحث + 5117 بازدید | 110 پست
من اگر جای تو بودم اون عملو می کردم شاید جواب می داد اوت خانم دکتر که جای شما نبوده ببینه چه مکافاتی کشیدی پیش خودش گفته حالا بازم تلاش می کنی. ولی از همه مهمتر به خدا بسپار و البته خودتم تلاش کن این روزا با این پیشرفت علم مطمئن باش همه می تونن بچه دار شن دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره . اصلنم بهت نمی گم وای واست ناراحتم و از این حرفا بلکه می گم جز انرژی مثبت هیچ یبه خودت راه نده

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آره مامان جون ماهایی رو که تنبلی تخمدان داریم اون تخمک هایی رو که از ماهها قبل آزاد نشدن تو بدن واکنش نشون میدن

با آمپول ها که میشه مثل حال و روز من

یه خانومی اومده بود 20 تا آمپول زده بود و باز دکتر 6 تا دیگه هم واسش نوشت یکی مثل اون یکی مثل من با 6 تا آمپول

2731
غصه نخور عزیزم
اگه دوست داشتی تجربه امو برات می گم تا بدونی قطعا به امید خدا و پیگیری خودت با آ رامش سال دیگه این موقع شما هم مامانی
برات دعا می کنم و کاملا حال و روزت رو درک می کنم
واقعا برات ناراحت شدم فاطیما جان .ایشالا خدا خیلی زود بهت یه نینی بده منم برا بچه دار شدن خیلی این در واون در زدم ولی نشد تا الان که میرم پیش یه خانمیه به اسم کریمی تو اصفهان شما هم پیش همین میرفتین ؟اگه خودشه چند وقت رفتین پیشش؟مشکلتون چی بود عزیزم؟
مهم نیست قفلها دست کیست؟؟
مهم این است که کلیدها دست خداست.......
سلام پرستو جان آره گلم منم پیش خانوم کریمی رفتم کلی دارو به خودم و شوشو داد ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد

این اواخر شوشوم با داروهاش به کلی سرد شده نسبت به پروژه هیچ کاری نمیتونست بکنه خلاصه داروهاش هیچ فایده

ای واسه ماها نداشت نه پری های خودم منظم شد نه اسپرم شوشوم رفت بالا . کلی هم ازم پول گرفت
منم موردم تقریبا شبیه شما بود
با ایت تفاوت که 3 سال پیش همین موقع ها من نی نی مو با زایمان زود رس از دست دادم البته طبیعی باردار شده بودم
و خیلی دیر هم باردار شدم یعنی حدود 2 سالی بود که اقدام کرده بودم
دیگه نشد تا پارسال ماه فروردین به یه کلینیک ناباروری رفتم البته با کلی جنگ و دعوا با شوهرم چون اصلا شوشو ی من زیر بار آزمایش نمی رفت
با سونو بیشتر وقتا بعد از اون زایمان خیلی سخت با کیست درگیر بودم
2706