2733
2734

سلام

تایم کلاسهاش چجوریه؟ صبحه یا بعدازظهر یا متغیر؟چند روز در هفته کلاس دارید؟

عزیزانی که میخوان کنکور بدن تاپیک آخرم رو یه نگاهی بندازن :)))از همه عزیزانی که در تاپیک هام پست میزارن و کمکم میکنن تشکر میکنم شاید نتونم دونه دونه جواب بدم و تشکر کنم...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
هر روز کلاسیمبیشتر روزا تا بعد از ظهر

ببخشید شما پزشکی میخونید چه شهری؟

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

هر مقطعی فرق می‌کنه

من پزشکیم

علوم پایه 2ساله ک از صبح تا ظهر حتی ممکنه تا عصر و مغرب باشه

فیزیوپات یک ساله. تا ظهر 

استاژر ک میشیم میریم بیمارستان تا ظهر 

ظهر ممکنه کلاس داشته باشیم دانشگاه 

اینترن ها هم ک کلا گیرن بنده های خدا

بیشتر بیمارستانن

بچه های دندون هم دوره علوم پایه تا ظهر 

بعدش ممکنه تا عصر باشن

دندونا تابستون می‌رن خونه 

پزشکیا فقط علوم پایه تابستون دارن بعدش نه

اینجا از دانشکده های پزشکی ودندون پزشکی بیشتر دانشجوی پزشکی و دندون داریم 

ببخشید متوجه منظورتون نشدم؟

عزیزانی که میخوان کنکور بدن تاپیک آخرم رو یه نگاهی بندازن :)))از همه عزیزانی که در تاپیک هام پست میزارن و کمکم میکنن تشکر میکنم شاید نتونم دونه دونه جواب بدم و تشکر کنم...   
هر مقطعی فرق می‌کنه من پزشکیم علوم پایه 2ساله ک از صبح تا ظهر حتی ممکنه تا عصر و مغرب باشه فیزیوپ ...

خیلی ممنونم از توضیحات کاملتون 

ببخشید متوجه منظورتون نشدم؟

دختر خوب شوخی بود 

اخه اینجا خیلی ها ادعای دانشجوی فلان رشته و فارغ التحصیل فلان دانشگاه رو دارن حرف میزنن اصول و اطلاعات اولیه  چیزی  که ادعا میکنن رو هم نمیدونن 

البته  دوستانی که واقعیت ها رو میگن و سطح سواد بالایی دارن  هم کم‌ نیستن 

کم‌ کم متوجه میشی