2733
2734
عنوان

این شوهر چشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 34 پست
خب تاثیرش هنوز تو روان همسرتون هست منم یهو شوهرم بیاد گیر بده مثلا این تو گوشی تو چیکار میکنه از تر ...

به خدا من گیر ندادم فقط گفتم این عکس خیلی قدیمی ه تو گوشی جدید چیکار می کنه

تازه عکس خودش هم بود .چیز خاصی نبود که 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگه زیاد گیر میدی  ولی این گیر نبود که پرسیدم عکس قدیمی تو گوشی ت چیکار می کنه یه سوال فایل ...

داخل گوشی وقتی قسمت فایل ها بری نسبت به اون پوشه ای که داخلش هست میشه فهمید ! 

تو گوشی هوشمند فایل های بلوتوث شده داخل دانلود ها می‌ره ! 

ولی عکس رو از گالری هم باز کنید احتمالا از جزییات عکس (اطلاعات) متوجه بشید مسیر عکس و اسم عکس و .. کجاست و از کجا اومده و چه تاریخی وارد گوشی شده 

کاربر آقا هستم kindman سابق  😊 من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه ....
2731
لامصب آیفون ه  هیچی معلوم نیست  مهم هم نیست ولش کن

عکس خودشه دیگه پ بیخیال 

کاربر آقا هستم kindman سابق  😊 من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه ....
لامصب آیفون ه  هیچی معلوم نیست  مهم هم نیست ولش کن

آیفون نمیشه با بلوتوث چیزی واسش فرستاد، مگه اینکه با برنامه shareit.

یا احتمالا همون حرف خودش که قبلا واسه کسی فرستاده الان طرف دوباره فرستاده واسش.

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
عکس خودشه دیگه پ بیخیال 

آره عکس خودش ه 

ولی چرا شب گفت برادرزاده م فرستاده منم ذخیره کردم 

صبح خودش گفت که نه با بلوتوث فرستادم. در حالی که از اندروید به آیفون نمیشه بلوتوث کرد 

و این گوشی دست من ه کی بلوتوث کرد من نفهمیدم

2740
آیفون نمیشه با بلوتوث چیزی واسش فرستاد، مگه اینکه با برنامه shareit. یا احتمالا همون حرف خودش که قب ...

گفت برادر زاده م ولی من دیدم هیچی نه از واتساپ نه از اینیستا نفرستاده 

ولی صیح‌گفت از بلوتوث فرستادم که اینم دروغ ن

گفت برادر زاده م ولی من دیدم هیچی نه از واتساپ نه از اینیستا نفرستاده  ولی صیح‌گفت از بلوتوث ف ...

گیر نده بهش، معلوم میشه همه چی.

فقط حواست بهش باشه

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
به خدا من گیر ندادم فقط گفتم این عکس خیلی قدیمی ه تو گوشی جدید چیکار می کنه تازه عکس خودش هم بود .چ ...

میدونم گلم 

من منظورم قبلنات بوده 

بعدشم مسلما این عکسو یکی ازش گرفته داشته واسش فرستاده 

همین چرا اینقدر رو مخت رفته این موضوع

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
این رو مخ مه که کی ؟؟؟

دوست و رفیقی 

فامیلی 

مگه همیشه باید یه زن باشه 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2706