2733
2734

من شاغلم. دخترم مهد می رفت مهر ماه خیلی مریض می شد ...دو ماهه گذاشتم خونه همسایه که پسرش همسن دخترمه و پرستار میومد از هر دو مراقبت میکرد. دلم خوش بود بیرون نمیره از خونه مریض نمیشه.... امروز اومدم خونه دیدم دخترم بالای ابروش پاره شده تو آشپزخونه اونا یه فرش لیز بوده و خورده زمین... بردیم پانسمان کنیم دکتر گفت بخیه نشه جاش میمونه... ۴ تا بخیه خورد.. الان داغونم. گفت تا آب نخوره هفته دیگه هم بیار بکشم. کسی میدونه چی کار کنم چه کرمی بزنم جاش تو صورت بچه نمونه؟ 

اگه بخیه با نخ مخصوص ریز زده باشه نمی‌مونه 

چسب بخیه هم خوبه

Xبند سابق، بگو ماشاالله😁   هرچی برام میخوای چه خوب چه بد خدا ضربدر صد بکنه بده به خودت انشالله🗿.          من آویزون یکی باشم اونه منم از رفیقاشم به عشق اون دیگه شبا نمیپاشم چون برامن هر دریو بگی باز کرد(خدا)😍😉

اگه تمیز بخیه زده باشه   ردش زیاد معلوم نمیشه  بچه خواهر شوهر منم.بالای ابروش 4 تا بخیه خورد ولی چون ریز زده بودن اصلا دید نداره

ولی بازم یه کرمی هست  یکم قیمتش بالاس ولی اصلش بگیر.بزنی رد بخیه رو میبره    

برو داروخونه بپرس.بهت میگه 

خارجیه

سلام 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731