2737
2734

خیلی ببخشیدبابت تاپیکم ،اصلاحالم خوب نیست خستم بخاطرمشکلات پشت سرهم..

شوهرم بعضی وقتا یبوست میشدخودش دارومیگرفت میخورد فکرکنم بخاطرهمین روده هاش تنبل شدن ، هفته ی گذشته حالش خیلی بدشد جوری ک کارش به رادیولوژی و .... رسید، دکترگفت اگه رعایت نکنی تبدیل به سرطان روده میشه ، از اون روز حالم گرفتس 

شوهرم حالش خوبه خوب نشده هنوز اصلا میترسه دیگه چیزی بخوره فقط میگه سوپ اونم در حد کم،

دستو دلم به کارنمیره دلم گرفته

یک سال پیش دقیقا همین موقع ها بود دخترم دچارتشنج شد،توی این یک سالی ک گذشت اینقدرازنظرروحی و جسمی خسته شدم دیگه توان مشکل جدیدو ندارم.

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 

انشالله چیزی نیست

❤️SARINAهستم❤️لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن❤️پرنده ها مورچه هارو میخورند،پرنده ها وقتی میمیرن مورچه ها آنهارو میخورند،زمانه وشرایط هرلحظه میتوانندتغیرکنندبه همین دلیل هیچکس رو درزندگی تحقیرنکن یا آزار نده چون شایدامروزقدرتمندباشی،امابه یاد داشته باش،زمان ازتوقدرتمندتراست،یک درخت میلیون ها چوب کبریت رامیسازد،امافقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست،پس خوب باش وخوبی کن،این کارما است❤️ گرگ ها هم با محبت رام میشوند  افسوس تنها موجودی که با محبت هارمیشود انسان است❤️✌️ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....👌♍️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اتفاقا اون روز داشتم ب شما فکر میکردم . همسرت دفع کرد؟ لوله ها رو باز کردن ازشون؟

سلام ممنون 

بله ، لوله ها رو بازکردن 

اما میترسه چیزی بخوره از وقتیم دکتراینجورگفته انگارخودشو باخته 

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 
سلام ممنون  بله ، لوله ها رو بازکردن  اما میترسه چیزی بخوره از وقتیم دکتراینجورگفته انگا ...

خیلی مراقبشون باشین.الهی شکر

براش ی طرف زیتون بخر روزی ۳تا بخوره شکمش مدام کار میکنه مرتب

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2740
ملین چی میخوره ؟ مادر من هم همین مشکل رو داشت.. به توصیه یه نفر هر روز ناشتا یه لیوان آب گرم میخوره. ...

هروقت اینجوری میشد اصلا به منم نمیگفت یه قرص گیاهی میگرفت 

دکتربهش شربت سنا و یه پودر داد که اصلا تاثیرنداشت 

خودم خاکشیرجوشوندم بهش دادم چندباربهترشد 

خیلی مراقبشون باشین.الهی شکر براش ی طرف زیتون بخر روزی ۳تا بخوره شکمش مدام کار میکنه مرتب

خیلی ممنونم ، زیتون خوبه؟ 

من میخواستم انجیربگیرم براش شنیدم خوبه 

هروقت اینجوری میشد اصلا به منم نمیگفت یه قرص گیاهی میگرفت  دکتربهش شربت سنا و یه پودر داد که ا ...

جوشونده انجیر خشک و شیر هم خیلی عالیه. اگه امتحان نکردی تا حالا، دستور تهیه ش رو بهت بدم

داداش منم اینجوری بود چندماه طول کشید دیگه اخرش این شد دوای جونش قیسی رو تو شیره انگور یه ربع نیم ساعت جوشوند شد مربا بعد یه پیاله ازش میخورد خوشمزه هم بود هرروز خورد تا دوسه هفته واقعا معجزه کرد دیگه الان دارو نمیخوره خوب شده 

من ۳ لیوان اب گرم بخورمم درست نمیشم

خاکشیر با نصف لیوان اب یه کوچولو بجوشون خیلی خوبه ، من به زور شوهرمو میفرستادم پیاده روی که فکرمیکنم پیاده روی هم خیلی موثربود

جوشونده انجیر خشک و شیر هم خیلی عالیه. اگه امتحان نکردی تا حالا، دستور تهیه ش رو بهت بدم

ممنون میشم اگه بگید🌹

خیلی ممنونم ، زیتون خوبه؟  من میخواستم انجیربگیرم براش شنیدم خوبه

زیتون عالیه. ببین زیتون دوست داره مثل تنقلات بزار تو ظرف تو یخچال 

هر روز بره سر یخچال چند تا بخوره

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2706