2737
2734
عنوان

زائوههای بیمارستان صارم بفرمائین داخل

| مشاهده متن کامل بحث + 109313 بازدید | 393 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانومای گل سلام من تو هفته 15 بارداری هستم و میخوام بیام صارم واسه زایمان به نظر شما کدوم دکترشون بهتره واسه طبیعی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشا راهنمایی کنید......................
عشق 2 حالت داره ...عشق مادر به فرزند...، عشق خدا به بنده....... بقیه ش تاثیرات هورمونیه ..

Lilypie Third Birthday tickers
2731
سلام من بارداری دومم رو تجربه می کنم... زایمان اولم توی بیمارستان بابک بوده که خیلی هم راضیم... دکترم خانم دکتر مریم نوحی بودن که واقعا عالیه... کادر بی هوشی و پرسنل کودکش هم فوق العاده است... با اینکه بیمه داره و سبک قدیمی داره ولی فوق العادست..
من الان واسه حاملگی دومم فقط دنبال استخر آب صارم هستم.. کسی در مورد عضویت اونجا می دونه..
چون استخر اختصاصی بارداران هست و بدون کلر...

بعد آیا از تیم مشورت و مشاوره اونجا خبر دارین؟
من پسر اولم رو توی شرایط سختی که همش استراحت مطلق و لک بینی بود و 9 ماه سختی به دنیا آوردم.. از اینکه این هم اینطوری باشه (خدای نکرده ) می ترسم؟
گل سرخ جونم خیلی باحال بود...خیلی از ترسم ریخت...کاش منم مثل شما راحت زایمان کنم.
ولی مرسی که اینقدر قشنگ و کامل توضیح دادی.واقعا عالی بود...

مرسی

من از اینکه قسمت پرینه و مقعد رو می برن و بخیه زدنش می ترسم...واقعا درد نداره؟

دیگه هرچه بادا باد...بالاخره که باید انجام شه

من که تا سر حد مرگ این نی نی ام رو می خواستم...
الهی و ربی من لی غیرک؟
گل سرخ عزیزم سلام...قدم نورسیده مبارک خانومی....چقدر دقیق و ظریف خاطره زایمانت رو تعریف کردی دوست مهربونم. خیلی خیلی خوشحالم که بالاخره دخمل خوشگلت صحیح و سالم به دنیا اومد. تو این مدت که نبودی همیشه به یادت بودم و برات دعا میکردم. همیشه خوش باشی....آوینای خوشگلم رو هم از طرف من ببوس.
دل تنها عضویست که با نگـــــــــــــــاه لمس میشود....!
2740
پستهای این تاپیک اغلب قدیمی شده... کاش دوستانی که اخیرا به این بیمارستان مراجعه کردن هم تجربیاتشون رو بنویسن آخه ممکنه کادر پزشکی و امکانات بیمارستان تو این سالها تغییر کرده باشن
استفاده از کدام مواد آرایشی در بارداری خطرناک است ؟ دوران بارداری برای هر خانمی جزء حساس‌ترین دوران‌ها است، دورانی که مادر برای حفظ سلامت خود و جنینش باید تا حد ممکن احتیاط‌های لازم را به خرج دهد و از هرچیز مشکوکی دوری کند. آرایش و استفاده از محصولات پوست و مو و ایمنی آنها یکی از دغدغه‌های خانم‌ها در این دوران است، اینکه از چه محصولاتی می‌توانند استفاده کنند و چه محصولاتی را نباید به کار ببرند. برای رسیدن به پاسخ این پرسش‌ها سراغ رهنمودهای دکتر بهروز باریک‌بین، متخصص پوست و مو رفتیم تا باتوجه به توصیه‌های او خانم‌های باردار در این دوران با اطمینان بیشتری از روش‌های زیبایی استفاده کنند. هر ضدآفتابی استفاده نکنید در دوران بارداری بهتر است حتی برای انتخاب ضد آفتاب خود نیز دقت بیشتری به خرج دهید و تا جایی که ممکن است سراغ ضدآفتاب‌های شیمیایی نروید تا مواد شیمیایی کمتری جذب پوستتان شود و درنتیجه خطر کمتری هم متوجه جنینتان شود. بهترین انتخاب؛ ضدآفتاب‌های. . . ادامه...
2706