2733
2734
عنوان

زائوههای بیمارستان صارم بفرمائین داخل

| مشاهده متن کامل بحث + 109337 بازدید | 393 پست
مژی جان قدمش مبارک باشه براتون..
شوهرت هم اتاق عمل بود؟
بچه رو بعد زایمان نگه داشتن؟
هزینه با اتاق خصوصی شد 2 تومن؟؟؟؟؟
دکترت صفار زاده بود دیگه؟ دیگه صارم نمیره کلا"..
اگه برات زحمتی نیست یکم بیشتر تعریف کن عزیزم..
خدا رو شکر نی نی الان خوبه؟
یه سوال دیگه؟ فیلم برداری هم داشتی؟ ساک لوازم هزینه نداشت؟
ببخشید هی سوال میکنم هااااااا...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مبینا جان من با دکتر نادری زایمان داشتم اپیدورال هزینش شد 1400000در تاریخ27/2/88

مژی جون خوشحالم که به سلامتی زایمان کردی و راضی هستی منم اززایمانم خیلی راضی هستم

حسام گلی را ببوس هزارتا
سلام آریانا جان،به سلامتی دیگه آخراشه،انشاالله به سلامتی فارغ شی،قدمش هم برات خیر باشه.دکتر گفته وقت دقیق زایمانت کی است؟برای زایمان می خوای همسرت هم کنارت باشه؟زیر نظر کدوم خانوم دکتر هستی؟ببخشید انقدر سوال کردم.
آریانا جان.به سلامتی دیگه روزهای آخر هست.

یک سوال تو وقتی دکتر نبوی نیست مسافرته مثلا، چی کار می کنی؟ من تو این هفته مشکل داشتم و ایشون نبود. رفتم بیمارستان ولی می ترسم یه موقع خیلی حساستر یهو نتونم پیداش کنم.
وای نی نی جان مگه وقت نمیده؟
اگه وقت ویزیت برات بذاره که نمیشه بذار ه بره مسافرت..
من از وقتی صفار زاده نمیره صارم میخوام برم پیش نبوی. اما میترسم.. نکنه یهو موقع زایمان بذاره بره ..
البته من هنوز باردار نیستم هاااااا..اما بالاخره باید به این چیزا هم فکر کرد دیگه..
این همه تحقیق کنیم برا یه دکتر خوب اونم موقع زایمان نباشه که نمیشه!!!!!
نی نی جون و سمیرامیس جون من تا حالا یه دفعه بیشتر برام پیش نیومده که دکتر نبوی نباشه اونم قبلا خودش بهم گفت که اون یک بارو از دکتر اشتری وقت بگیرم.اما اگه وقت برای زایمان به مریضاش داده باشه جایی نمیره و حتما سر عمل میاد
سمیرامیس جون و آریانا جون،

نه بابا بنده خدا گفت به من. وقت رو بهم دقیقا روزی داده که از سفر میاد. چون هم فقط سزارین می کنه حتما میاد. دیروز هم تو بیمارستان بهم گفتند اگر طبیعی می خواهی باید به دکتر نبوی بگی تا ویزیتهای آخر دکتر رو عوض کنه.

اما من مسئله اورژانس برام پیش اومد. دیشب لکه بینی داشتم. دکتر اورژانس دکتر ریاضی بود. ازم هم تست nst گرفتند. ولی خوب ترجیح می دادم به خود دکتر نبوی دسترسی داشتم.

در هر حال اگه وقت بده جایی نمیره.
مرسی نی نی جان..
خیالم راحت شد..
نی نی جان میدونی متاسفانه جو نی نی سایت یکم خاله زنکی شده ..
مثلا" تو اون موردی که درباره سزارین و طبیعی بود که شما هم پست گذاشته بودی و من کاملا" با نظرت موافق بودم..
وقتی انقدر از سزارین بد میگن مادرایی که سزارین کردن ناراحت میشن و احساس میکنن بچشون یه کمبودی نسبت به همه اونایی که طبیعی دنیا اومدن داره..تو اون تایپک یه خانومی بود که اول حرفش و با یه لحن خیلی تند شروع کرده بود و شدیدا" جبهه گرفته بود..بعضی ها هنوز درک نمیکنن که اینجا یه فضای مجازیه و ما نه با هم فامیلیم نه همدیگه رو میشناسیم که بخواییم این جوری درباره بعضی چیزا جبهه گیری کنیم.
به قول یه خانومی میگفت درسته که هر چیزی طبیعیش خوبه اما با پیشرفت علم چه کنیم؟ برگ هم یه زمانی لباس انسان های اولیه بود طبیعیه طبیعی هم بود..پس دیگه چه نیازی به این همه لباس و مد و رنگ و .....چیزای دیگه بود..
حالا درباره دکتر هم بعضی ها خیلی بی انصافی میکنن و یا انقدر تعریف الکی میکنن که آدم میگه بعد خدا دکتره..یا انقدر بیچاره رو میکوبن که آدم میگه قبل شیطون دکتره.خلاصه محیط اینجا داره کم کم اون حس و حال واقعی رو از دست میده ..مخصوصا" با این اداهایی که تو این یه ماهه نی نی سایت از خودش درآورد من که دیگه از ته دل دوست ندارم محیط نی نی سایت و..و اگر هم سر میزنم بعضی وقتها فقط و فقط به خاطر بچه ای هست که دوست ندارم به خاطر کم بودن اطلاعات من و خیلی چیزای دیگه یه مو از سرش کم بشه و به هر حال سعی میکنم یه جورایی آپ باشم البته به نسبت جامعه ای که توش زندگی میکنم ..که همین نی نی سایت هم از سرش زیادیه..
سمیرامیس جان. همینطور هست که می گی. متاسفانه من خرافات بسیار سطح پایین هم اینجا دیدم که سرم سوت کشیده. و واقعا متاسفم که هنوز افرادی وجود دارند که در این سطح فکر می کنند. ولی خوب در هر حال به قول تو چون جو مجازیه همه جور آدم و دیدگاهی وجود داره. ولی در هر حال من اطلاعات بسیار خوبی هم از اینجا گرفتم که واقعا مدیون اینجا می دونم خودم رو. بخصوص در چند هفته اول بارداریم که هم نا آگاه بود هم تجربه های جدیدی داشتم که واقعا از صحت اونها بی خبر بودم. ولی اینجا می دیدم همه مثل من هستند خوب خیال راحت می شد که روند بارداری طبیعی دارم. چون واقعا هم نمی شه برای هر چیز کوچک به دکتر زنگ زد. در نتیجه به آرامش من خیلی کمک کرد. بعد هم با پیشرفت بارداری از تاپیک سیسمونی اطلاعات خوبی گرفتم. چون من هیچ کس نیست که باهام خرید بیاد یا بخواهد کمک یا راهنماییم کنه. در نتیجه انگار 20 تا خواهر پیدا کردم که تجربیاتشون رو در اختیارم گذاشتند. یکی هم تاپیکهایی که روزهای اول درباره دکتر نبوی اینجا دیدم خیالم رو راحت کرد. چون شناختی اصلا از ایشون نداشتم. و بعد هم مسائل مربوط به صارم. خیلی اطلاعات خوبی از دوستانی که زایمان کرده بودند گرفتم. چندین بار سوالهایی داشتم که بچه ها تجربیات خودشون رو در جوابم گفتند و خیالم راحت شد. در نتیجه اینها به موارد آنچنانی مانند موضوع سزارین و طبیعی می ارزید. ولی وقتی هم می بینم یک عده با لجاجت و کورکورانه می خواهند فقط تجربه خودشون را به همه تعمیم بدهند و یا خیلی دگم با مثال برخورد می کنند نمی تونم خیلی هم ساکت بشینم. چون عده ای هم هستند مطمئنا که ممکن است باور کنند و دلم می سوزه که اینطوری باشه. به هر حال تا جایی که از دستم بر بیاد به پاس لطف های دوستان تجربیاتم رو در اختیار مادران بعدی خواهم گذاشت.

از همه دوستان دیگر عذرخواهی می کنم کمی این پست به تاپیک نامربوط شد.

برای سمیرامیس جان هم بارداری خوشی را در آینده آرزومندم
نی نی جان خیلی خوشحالم که دوست خوبی و مهربونی مث شما پیدا کردم..منم با دکتر نبوی تو همین سایت آشنا شدم..و همین طور از تایپک سیسمونی خیلی استفاده کردم و همه اطلاعات لازم و سیو کردم..
خدا رو هم شکر میکنم که دوستای خوبی اینجا پیدا کردم..
منم دلم میسوزه ..اما چه میشه کرد؟ بعضی ها اصلا" انتقاد پذیر نیستن.
منم امیدوارم نی نی نازت رو به خوبی و خوشی و سلامتی به دنیا بیاری و 100 سال هم کنار هم زندگی کنید و گل بگید و گل بشنوید..

منم عذر خواهی میکنم بابت اینکه پستم یکم نامربوطه به موضوع تایپک.
سلام من هفته 37 هستم و این هفته ممکنه دکتر نبوی منو معاینه لگن بکنه.اگه ایشاله لگنم مناسب زایمان طبیعی بود باید دکترمو عوض بکنم چون دکتر نبوی فقط زایمان سزارین می کنه به نظر شما کدام از این دکترها(شاه حسینی -نادری- کرم نیا-اویسی)بهترند برای زایمان طبیعی؟
2706