2733
2734
فروش اون ماشین قانونا نیاز ب انحصاروراثت داره چون جزئی از ترکه هست و برای فروش بدون انحصاروراثت ب مش ...

ببخشید خیلی سوال میپرسم 🌹

مالیات هم میگرن  ؟ 

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهش میکنم مالیات برای ؟؟؟

نمیدونم دوستش گفته بود برای کسی که فوت شده موقعه فورختن ملک یا ماشین چند درصد مالیات میگرن منم دقیق نمیدونم(دولت برمیداره) 

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
نمیدونم دوستش گفته بود برای کسی که فوت شده موقعه فورختن ملک یا ماشین چند درصد مالیات میگرن منم دقیق ...

مالیات بر ارث هم داریم

مالیات فروش مال منقول و غیرمنقول هم جدا داریم

اگ منظورتون مالیات برارث هست بله میگیرن و چیزی ک دوست شما فرمودن مالیات بر ارث‌ هست ک از همه میگیرن فقط چند تا استثنا هست ک نمیگیرن که مورد شما جز اون استثناها نیست

مالیات بر ارث هم داریم مالیات فروش مال منقول و غیرمنقول هم جدا داریم اگ منظورتون مالیات برارث هست ...

چند درصد؟ از صد ملیون چقدرش رو میگیرن؟ 

[QUOTE=322089211]چند درصد؟ از صد ملیون چقدرش رو میگیرن؟ [/QUOTEا

اگر فقط وراث  طبقه اول داشته باشیم برای وسایل نقلیه موتوری ۲٪ بهای اعلامی از طرف سازمان امور مالیات کشور هست

نرخ مالیات بسته ب اعلام این سازمان هست و دو درصدش محاسبه میشه

[QUOTE=322089211]چند درصد؟ از صد ملیون چقدرش رو میگیرن؟ [/QUOTEا اگر فقط وراث  طبقه اول داشته ...

مرسی عزیزم ممنون