2752
2734
عنوان

یک دختر جوانی بود به دلخواه خودش و با توسل به زور زن چهارم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1470 بازدید | 66 پست
دختره ینی اینقو نوچه داشته ک بدا یکی شوهرشو بکشه چ دختر بی عقلی ک شوهر کرده به مردی ک به ۳ تا زن وف ...

نوچه که نبودن احتمالن شاید بع کسی وعده ازدواج داده بعد مرگ شوهرش چون شوهرش نرفته ببینه طرف کیه

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این داستانو بده به اصغرفرهادی بسازه عاشقه پایان بازه 😅

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد
2731

اسی تا اومدم با داستانت ارتباط برقرار کنم تموم شد 😂😂

دو جین کار سرم ریخته...اول باید خورشید را به آسمان سوزن کنمو بعد منت ماه را بکشم تا به شب برگردد، سپس بادها را هل بدهم تا دوباره وزیدن بگیرند ...و آنقدر با گل ها حرف بزنم تا به یاد آورند روزی زیبا بوده اند ...بعد از تو این دنیا یک دنیا کار داردتا دوباره دنیا شود
چقدم مرد بوده فقط رابطه رو نگه میداره چون حقشه🤣🤣

😂😂😂ارع اونهم با کان چون گفته ازت بچه نمی خوام

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
بچه سریع به باباش میگه اقاهه میاد پیش دخترع و میگه به کی امار منو میدادی با کی حرف میزدی دختره کتمان ...

ای نامرد پپپ😂😂😂😂😂 نگفته دلم میخواد رابطه باهات که ۲۰ سال ازم کوچیکتری گفته حقته 😂😂😂

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
اون تک تیر اندازه چیشد

دیگه دوستم چیزی راجع بهش نگفت 

یه بار یکی اینجا تعریف میکرد دخترخالش زن دوم شده بود فریبش داده بودن و زن اول که چندسالی نبود بعد دخترخاله برمیگرده سر زندگیش و از روابط و . . . سواستفاده میکرد و دختره رو آزار میداد

خیلی غم انگیز بود واقعا دلم سوخت و ناراحت شدم

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2706