2733
2764
عنوان

قرار دارم با خاستگارم

427 بازدید | 20 پست

خیلی استرس  دارم با اینک مامانم نمیدونه. و با خالش دوستم و قراره بریم خرید و اونم ببینم باهم حرف بزنیم همو ببینیم اگ اوکی بودیم اونا باز بیان وگرنه دیگ.تموم

بگین چه جور لباسی بپوشم ارایش چطوری  و اینک در چ حد حرف بزنم..ــ توراخدا کمککککک

میگه;اشک از لبخند با ارزشتره میدونی چراچون ادما لبخندو میتونن به همه هدیه بدن ولی اشک رو بخاطر کسی میریزی که عاشقشی..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونا میدونن مادرت نمیدونه؟ اخه صحنه خوشی نداره بنظرم بگو بهش بازم شما بهتر میدونی استرس طبیعیه در ...

نمبدونم چرا ذوق دارم با این حال که خاستگار زیاد داشتم با خیلیاشون  صحبتم کردم ولی به تفاهم نرسیدیم...

میگه;اشک از لبخند با ارزشتره میدونی چراچون ادما لبخندو میتونن به همه هدیه بدن ولی اشک رو بخاطر کسی میریزی که عاشقشی..
خیلی ها همچین استرسی ندارن هعععب داشتن بعضی استرس ها چه خوبه ...

هوم شاید..ـ!

آرایش ملایم

مرتب بپوش

خودت باش

اول تو باید بپسندیش بعد اون

درمورد مسائلی که برات مهمه یکی یا دوتا رو انتخاب کن ببین چه نظری داره ،نظرش با تو هماهنگه یا کلا دنیاها متفاوته

کاربری سومه😬 بعدازدوهفته موفق به راه اندازیش شدم🤗💪دیگه گول دادم خانم خوبی باشم🤐متاهلم💑خدا نخواست که مادر بشم،سخته ولی نمیشه جنگید🌹
پوشش و ارایشن در حدی که همیشه هستی به صورت مرتب و شیک  صحبت خای احتمالی همونی که هستی و میخوای ...

مرسی  

آرایش ملایم مرتب بپوش خودت باش اول تو باید بپسندیش بعد اون درمورد مسائلی که برات مهمه یکی یا دوت ...

واقعا قلب 

2706