2752
2734
عنوان

خانمای شاغل بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 25 پست

اگر همدل هستید بگو .ولی اگر نیستید پس انداز جدا داشته باشی در روز مبادا مثلا کادویی می خواهی بخری یا مسافرتی پیش میاد ویا هرچیز دیگه میتونی بدون اجازه از آقاتون از پس انداز استفاده کنی وتازه شوهرت را سورپرایز کنی که چقدر عاقل بودی.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پنهانکاری و دروغ کاملا اشتباه و اگه همسرت متوجه بشه اون هم شروع به پنهان کاری میکنه. اگه الان رابطتون خوبه چرا باید خرابش کنی شما به همکارات چیزی نگو چون اگه توی زندگیشون مشکل داشته باشن و حسادت شمارو بکنن پیشنهاد اشتباه هم میدن از زندگی مشترک هیچی به دوست وهمکار نگو

دوستان ممنون میشم به پیج من سری بزنید و لایک و سابسکرایب کنید ممنون میشم شما هم اگر پیجی دارید معرفی کنید حمایت کنیم

لینک رو براتون گذاشتم ممنونم

لینک

لینک

https://www.youtube.com/channel/UC1jImCxhw3ZHkgPxaBoFOfw
اگر همدل هستید بگو .ولی اگر نیستید پس انداز جدا داشته باشی در روز مبادا مثلا کادویی می خواهی بخری یا ...

نه خداییش خودم هم در مواقع سختی همراهم 

اخه مگه پول و پس انداز برا کی میخواد ادمی و ما زنا اکثرا اگه بچهه م داشته باشیم دوس داریم هممو خرج رفاه بچه هامون کنیم 

با اون خانم درباره اینکه میخوای طلا بخری حرف نزن و با شوهرت برو طلا بخر. حتما باید با آگاهی کامل بری برای خرید طلا پس وقتی شوهرت سردرمیاره بهتره باهات بیاد. اون خانمایی که از این جور کارای مخفی میکنن خودشون تو زندگی مشکل دارن. وگرنه مادر من پنجاه سال از زندگی مشترکش میگذره تمام طلاهایی هم که خریده با اطلاع بابام بوده.

اگر واسه خودت سرمایه داری نیازی نیست اما اگر نداری و همه پس واسه شوهرته بنظرم بد نیست اما به ارتباط بینتونم توجه کن من خودم چیز مخفی ندارم اما از موجودی حسایم خبر نداره 

پنهانکاری و دروغ کاملا اشتباه و اگه همسرت متوجه بشه اون هم شروع به پنهان کاری میکنه. اگه الان رابطتو ...

ممنونم عزیزم .نه نمیگم هیچ وقت 

بحث خرید طلا شد گفتم من با همسرم میرم بلده 

خودم سر در نمیارم از اجرت و این چیزا که دیگه گفت نه تنها برو و این صحبتا .

نه خداییش خودم هم در مواقع سختی همراهم  اخه مگه پول و پس انداز برا کی میخواد ادمی و ما زنا اکث ...

خب من خودم زیاد اهل هدیه وکادو دادن ویا کمک کردن هستم و اینطوری با خیال راحت تر میتونم خرج کنم .چون پس انداز خودم هست وکسی ازش اطلاع نداره ،سرزنش نمی کنند.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)