2752
2734
عنوان

خدایا خواهر بودن چقدر سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 18 پست
دعا خودش دل آدم رو قوی میکنه توکل کن به خدا

توکل به خدا.  خدا خودش کمک کنه. چون من از دستم کاری برنمیاد. خیلی از مشکلها رو نمیشه حل کرد یا لااقل من نمیتونم  برای همین فقط غصه میخورم تا سرحد مرگ

منم میدیدم این همه مشکل داره دیوونه میشدم الان شکر خدا زندگیش خوب شد منو یادش رفته

درسته سخته حق داری. ولی بازم خداروشکر زندگیش خوب شده. به هرحال شما هم خوشبختیش رو میخواستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معمولا برادر غمخوار نمیشه. شاید هم باشن و به ظاهر نشون ندن. خواهر که باشی واسشون از غصه میمیری. نمید ...

من چی بگم از دل مادرم وقتی داداشش فوت می‌کنه چند مدت خبر نداشته داداشش فوت کرده به دلایلی کسی بهش نگفته  بعد مادرم خواب میبینم جنازه یی لایه پارچه سبز هست هر چی نگاه می‌کنه نمیتونه صورتش رو ببینه  چندبار همچین خوابی میبینم با خودش میگه این کیه تو خوابم میاد حالش خیلی خراب بوده اما بکسی نمیگه بعد مادربزرگ که بهش گفت داداشت فوت کرده با ناله میگه پس جنازه داداشم رو تو خواب می‌دیدم برای دل مادرم دعا کنید