2733
2734
عنوان

کسی بوده ذخیره آهن خونش بالابوده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 33 پست
آره مولتی ویتامین تراپوتیک  دکترنوشت چندروزی خوردم خیال کردم آهن توش نیس  ولی  بود &n ...

دکتر خون همون ویتامین مینرال ساده ایرانی رو نوشت فکر کنم آهن ندارن 

اگه دیدی با کامنتم مخالفت کردی و جوابتو ندادم یعنی حوصله بحث ندارم😇 آره اصلا هر چی شما میگی درسته😁
دکتر خون همون ویتامین مینرال ساده ایرانی رو نوشت فکر کنم آهن ندارن 

آره اون کپسول مولتی ایرانی که رنگش صورتیه او فقط  آهن نداره  .  خیال کردم تراپوتیک هم نداره ولی تونت زدم  داشت  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

فقط خودت مراقبت کن گوشت قرمز و جگر خیلی نخور  چایی زیاد بخور  اگه مکمل ویتامین میخوری حت ...

خودت میتونی تشخیص بدی عکس ازمایشمو بذارم

فریتینم40 بود

من زیاد گوشت میخورم خیلی دوست دارم

اسید فولیکم میخورم

پدر مادرمم فک نمیکنم مینور باشن

تاحالا کسی بهشون نگفته یعنی همون دکتر نگفته

امیدوارم   در تاریخ 1403/03/3 اون اتفاق خوبه ک منتظرشم بیوفته بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                   1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍
2731
خودت میتونی تشخیص بدی عکس ازمایشمو بذارم فریتینم40 بود من زیاد گوشت میخورم خیلی دوست دارم اسید ...

من نمیتونم بخونم عزیزم ولی دکتر گفت فریتین بالای ۵۰۰ خطرناکه 

اگه پدر و مادرتون مینور نباشن محاله شما مینور باشین 

رنج نرمال فریتین رو توی برگه آزمایش نوشته

اگه دیدی با کامنتم مخالفت کردی و جوابتو ندادم یعنی حوصله بحث ندارم😇 آره اصلا هر چی شما میگی درسته😁
 تالاسمی مینور باهمون آزمایشcbc مشخص میشه؟ 

اطلاع ندارم با چی معلوم میشه

ولی تنها از روی یه آزمایش نمیفهمن چندتا آزمایش می‌نويسن 

اطلاع ندارم با چی معلوم میشه ولی تنها از روی یه آزمایش نمیفهمن چندتا آزمایش می‌نويسن 

آها . تونت زدم باهمون  آزمایش cbcمشخص میشه . نه خداروشکر ندارم  .‌تومدرسه یادمه بهمون میگفتن قرص آهن  بخورین   مخصوصا توپریود  حتی بهمون  میدادن من چندسال  بدون اینکه آزمایش ذخیره آهن بدم هی میخوردم آخه  جلوچشمام سیاهی میره  خیال میکردم آهنم کمه    ولی  اشتباه بود  سرخود  نباید  خورد همونه  چندساله آزمایش میدم همش بالاس  . پس  چایی زیادبخورم وگوشت قرمز اصلا نخورم  آره؟ 

آها . تونت زدم باهمون  آزمایش cbcمشخص میشه . نه خداروشکر ندارم  .‌تومدرسه یادمه بهمون میگف ...

اره عزیزم 

دکتر خون گفت چایی زیاد بخور و گوشت قرمز و جگر نخور

هفته ای چن بار گوشت میخورین  برا من ۵ دکتر  میگه میری تو کما از بس پایینی مینورم نیستم

گوشت مرغ فقط میخورم. قرمز خیلی کم . کنارقرص آهن . عدسی جگر اسفناج  زیاد بخور  

2706