2733
2734
عنوان

Fahi هستم بیایید جواب آمنیوسنتزم آماده شده

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 35 پست
خداروشکر مبارکت باشه
پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ممنونم از همگی ، آمنیوسنتز رو خودم اختیاری رفتم البته سنم هم ٣٧ سالمه که گفتم آمنیو برم خیالم راحت تره. ١٥ هفته و٦ روز رفتم
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
اهان یه سوال دیگه اگه کسی نخواد امینوسنتز بشه راهه دیگه ای هست که مثل امینوسنتز باشه و نشون بده که جنین سالمه ؟این سوالها همیشه تو ذهنمه دوست داشتم فقط محض اطلاعات خودم جوابشو بدونم مرسی خانومی
Fahi جون.خیلی خیلی تبریک می گم عزیزم. امروز خیلی به یادتون بودم.که اوضاع و احوالتون چطوره..نمیدونستم آمینو رفتین..خدا رو شکر که هدیه خداوند سالمه. ان شاالله تا آخرش هم خوب پیش بره و دخملهای گلتون زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن.
ONLY. GOD.
2706