2737
2739

دختر هجده ماهه ام از بچگیش علاقه ی خاصی به کتاب نشون داده خلاصه منم چند تا کتاب مناسب گروه سنی الف خریدم براش اصلا سمت اسباب بازی نمیره اینقد که کتاباروزیر ورو می‌کنه و پارشونم نمیکنه 🥰

حالا منی که فقط رمان خوندم اونم محردی و کتاب اصلا ندارم تو خونه 😐میخام کتاب بخرم بخونم که دخترمم ببینه و علاقش موندگار بشه 

سرتونو درد نیارم کتابای خوب که تو ذهنتون موندگارن وزرد نیستن از این انگیزشی بیخودی هم نیستن معرفی کنیدبخرم بخونم جلوش جا اینکه گوشی دس بگیرم  

دمتون گرم🫰🙏🌱💜

میگن کتاب مغازه ی جادویی خوبه از خیلیا شنیدم ولی خب خودم نخوندم

تا ابَد مِهرِ تُ بیرون نَرَوَد از دِلِ مَن مَگر آن روز که در خاک شَوَد مَنزلِ من..!!🖤                                           کاش میشد آدمی، گاهی، فقط گاهی!به اندازه نیاز بمیرد، بعد بلند شودخاک هایش را بتکاند، اگر دلش خواست برگردد به زندگی، دلش نخواست بخوابد تا ابد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ی کانال میشناسم داخل ایتاس عزیزم خودمم کلی کتاب واسه خودم م دختر ازش سفارش میدم مطمئنه

ایتا داری؟

دختر کاپشن صورتی با گوشواره های قلبی 🖤                                           #کرمان_تسلیت 🖤                                                  #شیراز_تسلیت🖤                                                ⁦🇵🇸⁩جنگیدن علیه ستمکارانِ سراسر جهان، تنها حقی است که برای انسانِ عصر ما باقی مانده است؛ چرا که درست در آن لحظه که ستمکاران برمی‌خیزند تا این حق را هم از انسان بگیرند، درست در همان لحظه، این جنگ، به اوجِ عظمت و حقانیتِ خود میرسد.⁦🇵🇸⁩                                                        #آتش_بدون_دود.                                            #نادر_ابراهیمی.                                                                                                                   
2728
ملت عشق معرکه هست 

راجب چیه؟

تا ابَد مِهرِ تُ بیرون نَرَوَد از دِلِ مَن مَگر آن روز که در خاک شَوَد مَنزلِ من..!!🖤                                           کاش میشد آدمی، گاهی، فقط گاهی!به اندازه نیاز بمیرد، بعد بلند شودخاک هایش را بتکاند، اگر دلش خواست برگردد به زندگی، دلش نخواست بخوابد تا ابد...
2740

مغازه خودکشی ، نیمه تاریک وجود😍، مردانکمریخی زنان ونوسی، اثر مرکب ، دختری که رهایش کردی از جوجو مویز ، مقالات و اطلاعات راجب رویکرد فروید و رفتارگرایی که شرطی شدن رو توش توضیح میده بخون من اینارو تو دانشگاه خوندم بخاطر همین کتاب مشخصی نمیدونم فقط علمشو دارم ک عالیه 

من وعشقم و دختر نازمو و دوقلوهام🧡
2706