2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه من چیزی نمیبرم 

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …

باسلوق درست کردم لبو هم میپزم و زغال اخته تو فریزر دارم میبرم 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
بنظرم نباید اذیت پدر و مادرا کرد تو این وضعیت اقتصادی باید مقداری از وسایل رو خودمون ببریم

من هیچوقت مناسبتا خونه مامانم نمیرم چون خیییییلی تدارک میبینه البته مادرشوهرم اینا خودشون خیلی دوس دارن بریم خونشون ولی هرچی هست میخوریم اونطور نیس پاشه مث مامانم هفت جور بچینه جلومون هرچی باشه میخوریم و خوش میگذره برعکس خیلیا ک میگن پیش خانواده شوهر خوش نمیگذره ب من خیلی خوش میگذره

بنظرم نباید اذیت پدر و مادرا کرد تو این وضعیت اقتصادی باید مقداری از وسایل رو خودمون ببریم

بابا هندونه و اجیل میگیره میوه خودشون از باغشون میارن ما خواهرا هم هرکدوم یه تنقلاتی میوه خشک شیرینی تخمه این چیزا رو میبریم 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
من هیچوقت مناسبتا خونه مامانم نمیرم چون خیییییلی تدارک میبینه البته مادرشوهرم اینا خودشون خیلی دوس د ...

دقیقا حرف دل من رو زدی ،مامان من خیییلی آب و تاب میده و خودش رو خسته میکنه،منم با سادگی راحت ترم

من هیچوقت مناسبتا خونه مامانم نمیرم چون خیییییلی تدارک میبینه البته مادرشوهرم اینا خودشون خیلی دوس د ...

خونه مادرشوهر منم هنینطور فوق العاده ساده در حد مثل پیاز سرخ میکنه تخم مرغ میزنه توش

یا رشته پلو ساده اما خونه مادرشوهر بیشتر خوش میگدره

هر چه دلم خواست همان میشودچون از خدای مهربونم میخوام.خدایی ک از رگ گردن نزدیکتره.خدایی ک از پدر و مادر مهربونتره.خدایی ک از همه کس و همه چیز قدرتمندتره
2706