2733
2734
عنوان

سقوط کمد لباس روی کودک؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 20 پست
بچه ها چیزیشون نشد خداروشکر التبه بچه های من تاحالا این کارو نکرده بودن
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام دوستان 

این اتفاق دو روز پیش برای همسر و بچم افتاد جایی پیدا نکردم اطلاع رسانی کنم اینجا اومدم اطلاع بدم شاید یک نفر از این اتفاق وحشتناک نجات پیدا کنه

افتادن ویترین یا کمد کودک ربطی به شرکتی بودن یا سنگین بودن نداره . کمد ما شرکتی و مارک بامبینو بود . 

کمدها و مخصوصا ویترین کودک عرضش کمه و پشت کمد بدلیل استفاده از لایه نازک سبکه و جلوی ویترین بدلیل استفاده از ام دی اف و شیشه سنگینه . نتیجه اینکه در کمد که باز باشه یا در کمد باز باشه باعث سقوطش میشه . 

لطفا حتما کمدهاتون رو به دیوار پیچ کنید . خیلیا این قضیه رو تجربه کردن و متاسفانه بعضی ها از دست رفتن

خدا به ما رحم کرد و خانمم کنار بچه بود