2733
2734

الان یک  ساعت انلاینم 

یا تاپیک حس ششم و ....

یا مثلا یکی که از ی مشکل میگه طرف یا تیکه بهش میندازه بیشتر دلش بشکنه یا مثلا یکی از اتفاق ناراحت کننده حرف میزنه طرف مثلا میاد مسخره بازی و خنده وسط تاپیک طرف 

یا اگر طرف مثلا میگم بگه سر ی کار میرم فرضا ۱۵ تومن حقوقم یا بگه ی خواستگار خوب برام اومده شوهرم خوبه یا هر چیزی که خوب یا نسبتا خوب باشه به جای انرژی مثبت یا میگن هییییی خوش بحالتتتتتتتتت

یا میگن دروغ میگی خیالاتی شدی ارزوهاتو داری میگی و اینا 

من  از ساعت ۹۴ خواننده خاموش بودم ولی تازه امسال کاربری زدم اون موقع ها چقدر همه به هم کمک میکردن چقدر خوب بود 

نی نی سایت نگو بگو سماور... این حجم از تولید سم واقعا ستودنیه .. مخصوصا حس ششمیا😶😂😂😂💔

ببین اینجا ی نمایه کوچیکی از جامع ماعه ها من میام اینجا ببشتر میترسم با خودم میگم چقدر داریم روز به روز اون انسانیت رو بیشتر از دست میدیم البته دور از جون  همه ولی خیلیا اینجوزی شدن راحت تهمت میزنن دل میشکنن دروغ میگن تیکه میندازن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببین اینجا ی نمایه کوچیکی از جامع ماعه ها من میام اینجا ببشتر میترسم با خودم میگم چقدر داریم روز به ...

دقیقا

تو مترو

محل کار

فامیل

هر روزشاید کم شدن آستانه تحمل.بی اعتمادی.انواعع شکست ها و .....هستیم

اینجام مشت از خروار

عادت های اتمی و اثر مرکب
ببین اینجا ی نمایه کوچیکی از جامع ماعه ها من میام اینجا ببشتر میترسم با خودم میگم چقدر داریم روز به ...

میدونی خیلیا چون فکر می کنن الان کسی نمیشناستشون و همه چیز مجازیه پس پشت یه حفاظی قرار گرفتن که براشون امنیت ایجاد می کنه و راحت میتونن هر حرفیو بزنن مثلا اینجوری ان که آخیش فلانی که انقدر زشت بود من بالاخره بهش گفتم دماغش بزرگه... حالا دلم خنک میشه... در صورتی که نمی دونن شاید الان اون نفهمه کی بهش این حرفو زده اما یه روزی کارمای این حرکتشو میده