2733
2734
عنوان

جاریم دوقلو بارداره دهانه رحمش باز شده

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 36 پست
نمیتونه پرستار بگیره؟
دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره بگیره ارزششو داره
دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم
توکل به خدا کنید انشالله سالم به دنیا میان. افرین به تو جاری مهربون.
ﺳَﺮ ﺳِﻮﺍﯾﯽ ﻭ ﻧَﻢ ﻧَﻢِ ﻭﺍﺭﺵ.... ﺗﻪ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﺑﻮﺭﺩِﻥ ﻭ ﻣِﻪ ﻫﺎﺭِﺵ ﻫﺎﺭِﺵ.... ﮐَﺌﻮ ﺁﺳﻤﻮﻧﻪ ﮐِﻤِﻪ ﺳِـــــﻔﺎﺭﺵ.... ﻣِﻪ ﺩﻟﺒﺮ ﺭﺍﻩ ﺩِﺭﻩ نَﺌﯿﺮﻩ ﻭﺍﺭﺵ....
خدا اکه بخاد بجه ٥-٦ماهم دیدم مونده. اکه نخاد بجه ٩ماهم میکیره. باید ببینیم خدا جی میخاد انشاالله ک طاقت بیاره فعلا. و بجه هاش سلامت باشن
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
ایشالا خدا کمکش کنه
اره عزیزم با استراحت مطلق تا نه ماهگی هم بچه هاش میمونن تو رحم البته چون دوقلو هستن شاید تا سی و چها هفته سزارینش کنن، من خودم دهانه رحمم تو شش ماهگی کوتاه شد پ خداروشکر با استراحت تا نه ماه مشکلی پیش نیومد
میگن هرکی دوست مجازیش خوشگله میره بهشت خوشبحالتون به خاطر من میرین بهشت… یه سایت خوب راجبه برنامه نویسیhttp://jgeek.ir/?ckattempt=1
میتونه یه پرستار بگیره مثلا تا عصر که کارای خونه و پخت و پزش بکنه، شبم که شوهرش هست
میگن هرکی دوست مجازیش خوشگله میره بهشت خوشبحالتون به خاطر من میرین بهشت… یه سایت خوب راجبه برنامه نویسیhttp://jgeek.ir/?ckattempt=1
خواهر من هم دو قلو باردار بود .. همین طور شد از 6 -7 ماهگی بیشتر استراحت بود... دکترش گفته بود بیا دهانه رحمت بدوزم ولی ترسید نرفت... یه سری امپول هم بود که هفته ای دو بار می زد ... الان دختراش یه سال و نیمشون خدا رو شکر... باید رعایت کنه
.....be brave , even if you are not,pretend to be
2706