2733
2734

من و داداشم سه سال فاصله داریم از کلاس سوم یا همون ۹ سالگی و ۶ سالگی داداشم بخاطر شاغل بودن مامانم توی خونه تنها بودیم قبلش چون کوچک تر بودیم نمیرفت سرکار

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران ️

دیروز دختر دایم اومده بود خونم هفت سالشه با پسرم بازی میکردی متوجه شدم داره برا پسرم اسم اندام خصوصیشو میگه 

خیلی شوک شدم 😟

ای سرنوشت !  💔💔 از تو به کجا میتوان گریخت ؟  من راه آشیان خود از یاد بردم  ..یک دم مرا به گوشه ای رها مکن .. با من تلاش کن  تا بدانم نمرده ام  🖤🖤بین سختی های زندگی گاهی به آنکه همیشه باهات بوده بگو:غمی هم اگر هست تو دلخوشی منی ....(H)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من مامانم خودش استرس میگرف وقتی ما رو تنها میذاشت و بعدش مدام میپرسید وقتی ما نیستیم داداشت اذیتت نمیکنه؟

ولی خب چون مادر امنی نبود و خودشم استرس میگرفت هیچ وقت بهش راستشو نگفتم

هر چه از دوست رسد نیکوست...
2731
چرا علتش چی بوده؟ حتی تایم کم هم تنها نذاشتی؟

میترسم بلایی سرخودشون بیارن.

چندتا کلیپ و مطلب در رابطه با این موضوع دیدم کلا ب تنها گذاشتنشون فکر هم نمیکنم.

ن تاحالا نشده حتی مدت کوتاه

کاش یکی بود مثل گوگل ....تا میگفتی پ میگفت پیتزا ...پول ....پاریس....پدرشو دربیارم ...
اره برای شما خوبه هم فاصله سنی شون و هم اینکه دحتر بزرگتره و مسئولیت پذیریش بیشتره

آره ولی بازم بیشتر از یه ساعت تنهاشون نمیزارم

ای سرنوشت !  💔💔 از تو به کجا میتوان گریخت ؟  من راه آشیان خود از یاد بردم  ..یک دم مرا به گوشه ای رها مکن .. با من تلاش کن  تا بدانم نمرده ام  🖤🖤بین سختی های زندگی گاهی به آنکه همیشه باهات بوده بگو:غمی هم اگر هست تو دلخوشی منی ....(H)
منم به خاطر شغلم مجبورم . وگرنه یک ثانیه هم تنها نمیذاشتم

ما که بچه بودیم مامان همیشه در قفل میکرد و میگفت خودشون هم بابا و مامان کلید دارن و هرکسی در زد باز نکنین و یادمه در خونه همیشه قفل میکرد منم اون زمان سرگرم عروسک و کارتون دیدن بودم و داداشم هم همینطور 

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگران ️

دخترم کلاس سومه. قبل از این که مدرسه بره در حد ده دقیقه یک ربع تنهاش میذاشتم. الان دو سه ساعت هم تنها می مونه خودشم کلید داره گاهی از مدرسه میاد میره توی خونه و کاراشو میکنه تا باباش یا من برسیم. البته از بچگیش هم دختر عاقلی بود کار خطرناکی نمیکرد الانم حواسش هست درو روی کسی باز نکنه کلید رو جا نذاره اگه کاری داشت به ما تلفن کنه. میشینه توی تبلتش کارتون میبینه یا بازی میکنه.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
منم حتما استرس میگیرم اگر تنها بذارم

اگر یه روز خواستی بپرسی از دخترت

هیچ وقت نذار بفهمه استرس داری.عمرا اگ راستشو بگا

من مامانم التماس میکرد بگم و من‌میگفتم خیالت راحت نبابا هیچ کاری نمیکنه

هر چه از دوست رسد نیکوست...
2706