2737
2734
عنوان

کرم های روشن کننده بدن میشه برای بیکینی هم استفاده کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 36 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گندمی ام 

من خودم پوست بدنم سفید روبه گندمی اما بخوای هرچی استفاده کنی موقتیه ..جاهای بخصوص بدن بخاطر هورمون این مسائل کلا تیره میشه بمرور برای مردها هم همینطور اصلا هم ربطی به استفاده کردن از ژیلت اینام نداره ..باید اهمیت ندی عزیزم ..

⁩راضی بودن به مشیت الهی آرتور أشی قهرمان تنیس جهان در سال 1983 بود که بر اثر تزریق خون آلوده به ویروس ایدز به این بیماری مبتلا شد و در بستر مرگ افتاد. در جواب نامه طرفدارانش پاسخی داد که پاسخی تاریخی در جهان شد. او پرسیده بود من از این کار خدا در حیرتم که چرا در بین این همه انسان بد، خداوند تو را برای این ویروس انتخاب کرد؟ اشی در پاسخ گفت: در سال 50 هزار کودک در جهان تنیس بازی می‌کنند. 5 هزار نفر آن‌ها حرفه ای می شوند و 500 نفر برای جام جهانی برگزیده می شوند. و از میان آن‌ها 4 نفر انتخاب شده و به نیمه نهایی می‌رسند. آن گاه که جام جهانی را با غرور در دستانم گرفته بودم هرگز نگفتم خدایا چرا از بین این همه تنیس باز مرانفر اول جهان برگزیدی؟ و اکنون نیز که در دام بلایش گرفتار شده ام هرگز نخواهم گفت خدایا! چرا مرا به این خون آلوده انتخاب کردی؟ و این مقام مثبت اندیشی و شکر و توکل و رضا به حضرت حق است.‌
2731
من خودم پوست بدنم سفید روبه گندمی اما بخوای هرچی استفاده کنی موقتیه ..جاهای بخصوص بدن بخاطر هورمون ا ...

من متاسفانه بدنم تیره ترازصورتمه بعضی وقتا واقعا ادم خود خجالت میکشه😂

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد ۳سالگی عشق مامان 
به عنوان ماسک روی پوست خوبه دیگه 😂😅

چند وقت پیش یه دکتری توماهواره گفت همه ی میوه ها و کلا هر خوراکی اسیدهایی داره که ممکنه بشدت باعث آسیب به پوست بشه ازاونروز فهمیدم چقدر اشتباه ماست پوست میوه ها همه چی چقد پوست داغون می‌کنه گفت همونو بخورین چه کاریه .من قبلایخ میزاشتم فهمیدم چقدر بد بوده چون مویرگ‌های ریز داره کنار بینی دکتر گفت اونارو پاره می‌کنه وبدتر میشه فکر میکردم یخ پوست سفت می‌کنه نگو 😂😂😂..کلا هرچی تبلیغ میکنن بریزیم دور فقط کرم اونم داروخونه چون اسید هر چیزی توش نرمال مضرم نیست 

⁩راضی بودن به مشیت الهی آرتور أشی قهرمان تنیس جهان در سال 1983 بود که بر اثر تزریق خون آلوده به ویروس ایدز به این بیماری مبتلا شد و در بستر مرگ افتاد. در جواب نامه طرفدارانش پاسخی داد که پاسخی تاریخی در جهان شد. او پرسیده بود من از این کار خدا در حیرتم که چرا در بین این همه انسان بد، خداوند تو را برای این ویروس انتخاب کرد؟ اشی در پاسخ گفت: در سال 50 هزار کودک در جهان تنیس بازی می‌کنند. 5 هزار نفر آن‌ها حرفه ای می شوند و 500 نفر برای جام جهانی برگزیده می شوند. و از میان آن‌ها 4 نفر انتخاب شده و به نیمه نهایی می‌رسند. آن گاه که جام جهانی را با غرور در دستانم گرفته بودم هرگز نگفتم خدایا چرا از بین این همه تنیس باز مرانفر اول جهان برگزیدی؟ و اکنون نیز که در دام بلایش گرفتار شده ام هرگز نخواهم گفت خدایا! چرا مرا به این خون آلوده انتخاب کردی؟ و این مقام مثبت اندیشی و شکر و توکل و رضا به حضرت حق است.‌
2740
من متاسفانه بدنم تیره ترازصورتمه بعضی وقتا واقعا ادم خود خجالت میکشه😂

خودتو عشقه همین که سلامتی خدات شکرکن ..تو همینه که هستی ..⁦❤️⁩با هر رنگ پوستی 🤗باید برای خودت مهم نباشه همین ..بقیه رو ،ول کن ..بزار هر رنگی میخواد بشه 😁😂والله ولش 

خودتو عشقه همین که سلامتی خدات شکرکن ..تو همینه که هستی ..⁦❤️⁩با هر رنگ پوستی 🤗باید برای خودت مهم ن ...

دلت شاد همیشه عزیزم♥️فداتم

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد ۳سالگی عشق مامان 
حالا بکینی ول کن یه کرم ضدلک لعنتی بگین بزنم به این پوست بی صاحب من که پراز لک جای جوشه روتین پوستی ...

اول مزو صورت برو خیلی کمکت میکنه بعد در کنارش  یه ضد لک و روشن کننده ام استفاده کن از سایتای لوازم ارایشی نظرات مردمو بخون .

اصولا خارجیش خب خیلی بهترجواب میده

دلت شاد همیشه عزیزم♥️فداتم

زنده باشی قشنگم ..⁦❤️💋

2706