2733
2734

خودم نزدیک چهل سالمه ،همیشه دوس داشتم یه آدم موفق باشم 

ولی با اینکه بیست و شش سال پیش لیسانس گرفتم 

هیچ کاره ای نشدم ،فقط یه خانوم خانه دار هستم 

که حتی کارهای خونه را هم درست حسابی انجام نمیدم 

بدم میاد از خانه داری ،همش تکراریه 

آخه من که همش شاگرد اول مدرسه بودم چرا باید هیچ شغلی نداشته باشم ،حس میکنم به هیچ دردی نمیخورم 

احساس بیهودگی میکنم، 

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....

[QUOTE=321358293]سلام جسارتا ۲۶ سال پیش لیسانس گرفتین؟[/QUOTEاشتباه شد ،شونزده سال پیش  

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تقریباً بیست و چهار سالم بود که لیسانس گرفتم ،شونزده سال پیش

2728
[QUOTE=321358293]سلام جسارتا ۲۶ سال پیش لیسانس گرفتین؟[/QUOTEاشتباه شد ،شونزده سال پیش    

آها میگم

خوب حالا نطری درمورد اینکه چطور از فرصتامون استفاده کنیم راهنمایی کنین

انسانیتی نیست وقتی کار انسانها کشتن بچه هاست
آها میگم خوب حالا نطری درمورد اینکه چطور از فرصتامون استفاده کنیم راهنمایی کنین

دوست دارم بدونم بقیه چه هدف هایی تو زندگیشون داشتن ،چه طور بهش رسیدن ؟

بسم رب المـهـدی 

سلام دوستان امام زمانی من 🥰

دعوتی به تاپیک امام زمان هستین 

تگ نشدین 

به همین خاطر اینجا مزاحمتون شدم 

لینک تاپیک 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13305551/سفره-هفت-سین-من-این-شکلیه

ان شاء الله نماز و روزه هاتون قبول درگاه حق🤲🤗

دعای موقع افطار فرج آقامون ان شاء الله😍🤲

تولد امام حسن علیه السلام کریم اهل بیت علیهم السلام مبارکتون باشه 🎊🎉

ان شاءالله از دستان کریمه اش حاجت روا شید 🤲

به نیت حاجت دلتون و فرج و سلامتی حضرت:

أَلَيسَ الله بِكاف عَبدَهُ

ﺁﻳﺎ ﺧﺪﺍ ﺑﺮﺍﻯ ﺑﻨﺪﻩ ﺍﺵ ﻛﺎﻓﻰ ﻧﻴﺴﺖ؟

✨*زمر/۳۶

✍بارها در گوشم خواندی؛

"الیس الله بکاف عبده"

و من نفهمیدم!

پیِ هر که رفتم پشیمان شدم...

💫🌸🌟💫🌸🌟💫🌸🌟💫

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2740