2733
2734

پولمو صاحب کارم بده 

خونه مونو هم دولت تحویل بده انشالله😔

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

یع خونه دوطبقع داشته باشیم بچه هامون برن بالا بپر بپر کنن بازی کنن منو شوهرمم طبقه پایین چایی بخوریم برای شوهرم میوه پوست کنم شوهرم بگه ماشینو باید ببرم معاینه فنی عید سفر درپیشه منم ذوق کنم

ایشالااااا🥰

😍😍😘

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
2731

سلامتی امام زمان

سلامتی خودم و خانواده م

مرسی ازمحبتتون

عزیزم لطفا لطفا لطفاویژه برام دعاکن..شمادلتون پاکه لطفا برام دعاکنین ...دعا درحق دیگران زودتر اجابت میشه

من طلاق گرفتم..لطفا دعاکن ب زودی بایک فردعالی ازدواج کنم و انتخاب عاقلانه ای انجام بدم و واقعا این دفعه خوشبخت بشم ک پدر و مادرمم خوشحال بشن ک خوشبخت و عاقبت بخیر شدم

ارزو دارم انقد پول داشتم قدرت داشتم تمام ارزوهای شمارو بر اورده میکردم لبخند رو لبتون مینشوندم

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊

فقط فقط برگشت سلامتیم 

هیچ مهم تراز سلامتی نیست 

از خدا دیگه جز سلامتی خودم وبچه ها مو  همسرم هیچی نمیخوام ،الان که مریض شدم تازه میفهمم مهمترین چیز زندگی سلامتیه 

،ای خدا هیچ گله ای ندارم دیگه فقط زود خوب بشم التماست میکنم خدا به بچه های مظلومم رحم کن  

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.
عزیز خوش قلبی شما🥰

دورت بگردم .😘

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊
فقط فقط برگشت سلامتیم  هیچ مهم تراز سلامتی نیست  از خدا دیگه جز سلامتی خودم وبچه ها مو & ...

انشالله به حق تمام ارزشمندا و آبرودارای درگاهش خیلی زود سلامتیت برگرده بهتر ازقبل

ناراحت شدم

2706