2733
2734

سلام، دوستان من حدود دو ماه پیش متوجه شدم تیرویید خفیف دارم موهام خیلی میریخت برای اون رفتم آزمایش، بعد ویتامین اینا میخوردم تاثیری نداشت رفتم مرکز استان دکتر مو، اونم بهم ی محلول ترکیبی داد، ک توش ماینوکسیدیلم بود، بهش گفتم سرم گاها میخاره و خیلی کم شوره میده ی شامپو داد ک اصلا ب سرم نیفتاد، اما محلولش و قرص اسلاکتون ک داده بود برا ریزشم موثر بود، اما این شوره ها، ک بعدا دیدم بابا شوره نیس پوسته هس قشنگ پوسته پوسته میشه و پوسته ها بلند میشه ریز هم نیس، هستید بقیشم بگم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی الان بخاطر پوسته سرت حالت بده؟

بعد تو نت جستجو کردم دیدم ممکنه پسوریازیس خفیف  یا درماتیت سبوریک فلان، کباشه، انواع شامپوها زدم تاثیر نداشت، امروزم اولین بار شامپو کل تار زدم، فقط موضوع اینه الان حدود ده روزه کنار لبم قرمز شده بود، و اونم یجوری هم سوزش داره هم خارش، هم شبیه تبخاله هم نیس، یجوری شبیه اگزماس، عین سگ میترسم ک اون بیماری باشه

2728
انگار اونا قارچه

آخه انواع شامپوها زدم، نمیدونم چیه بعد اون محلوله بدتر شده یعنی اون محلوله خیلی تاثیر گذاشت، دکترمم شهرم نیس نمیدونم چیکار کنم

2740
نه بابا فک نکنم پوست منم اینجوری میشه .تازگیا اصلاح نکردی؟شاید بخاطر اون باشه

نه نکردم، تورو ب این روز دعام کنید من بعد جداییم انققققد فشار کشیدم نمیدونم وسواس بیماری گرفتم یا واقعیه، اصلا مرزشو نمیتونم تشخیص بدم یعنی همش سکته میکنم

2706