2737
2734
عنوان

شماهم مثل من شبی ۲۰بار..

| مشاهده متن کامل بحث + 875 بازدید | 37 پست
الهی فدات بشم  قصد دارم‌ اگه بشه یه روز داستان زندگی خودمو بزارم تو سایت  راستی از کجا ف ...

چه خوووب قلمت واقعا زیباست😍ااگه یادت بود منو تگ کن

اگه یادت نبود خودم میبینم اشکال نداره

یادمه کل تایپیکاتو خوندم توی یکی دوتاشون اشاره کرده بودی به مادرشوهرت و کارایی که واست میکرد کاربرا میگفتیم چقد مهربونه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چه خوووب قلمت واقعا زیباست😍ااگه یادت بود منو تگ کن اگه یادت نبود خودم میبینم اشکال نداره یادمه ...

ممنون عزیزم چشم حتما تگت می کنم 

ولی شنیدی میگند در رو یه پاشنه نمی چرخه و شرایط زندگی همیشه یه جور نمیمونه؟

قضیه ی زندگی و مادرشوهرمنه ،همون مادر شوهر فرشته آخر مامانمو دق داد و لحظه ای که مامانم داشت جون می دادبا خونسردی داشت نگاه میکرد 

......
2742
ممنون عزیزم چشم حتما تگت می کنم  ولی شنیدی میگند در رو یه پاشنه نمی چرخه و شرایط زندگی همیشه ی ...

آره عزیزم

واقعا همینطوره

هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست

خودمن گاهی میتونم مهربونترین آدم دنیا باشم گاهی هم....

یه روزی انقد چارچوب داشتم انقد قانونمند زندگی میکردم که حد نداشت. با خودم فکر میکردم خانمهای متاهل چطور میتونن با مردای متاهل حرف بزنن ولی پاشنه در طوری چرخید که خودم اینکارو کردم

هرچند کوتاه بود و حتی به دیدار حضوری ختم نشد و پشیمون شدم از اینکارم ولی اعتقاد دارم این اتفاق افتاد تا من بفهمم منم مثل همه آدما یه نیمه تاریک توی وجودم دارم

خدا مادرتون رو رحمت کنه انشالله روحش قرین رحمت الهی و در آرمش باشه🖤

یه عکسی دیدم چند طرف پتو رو دکمه دوخته بود به هم وصل کرده بچه می‌چرخید پتو هم باهاش می‌چرخید خیلی بامزه بود و راحت .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2738