2737
2734

ی حرفی داشتم من 3ساله اینجام گهگاهی هستمو نیستم و تاپیکام همچی هست و تا تونستم خاستم کمک کنم و... 

اما خیلییی دیدن الکی قضاوت بیجا میکنن بعضیا و دنباله روی کورکورانه دارن 

مثلا تاپیک زده یکی امروز اینجور شده اونجور شده یکی ازهمین بعضیا میاد تهمت میزنه بهش تاپیکای قبلیت فلانه و بقیه ام مسخره و تهمت درصورتیک تاپیکای بنده خدا مال سال 99بوده و تاپیک جدیدشون امروز و امسال 

اصلا زحمت نگاه کردن تاریخو نمیدن فقط میگن الکی میگی سرکاریه و فلان 

درسته ادم مریض و ناسالم همجا هست ولی لطفا با عقل تصمیم بگیرین و خودتونو جای طرف بزارید 

توی مسائل زنوشوهری رای رو ب طلاق ندین شما یک طرف ماجرارو میشنوین سریع نگین طلاق مثلا واسه ی سیگارکشیدن یکی گف طلاق سریع بدون دونستن کل ماجرا 

شده خودمم گفتم طلاق درصورتی بوده ک گفتم منم باشم تحمل نمیکنم خدایی

یا یکی تاپیکی. گزاشته ک شناسایی شده تاپیک بعدشو التماس ک نی نی یارو تگ کنین ابروم درخطره بعضیا میان تیم میپرونن فکرمیکنن ادم مرض داره نی نی یارو تگ میکنه و کاسه داغ تراز اش میشه 

لطفا یکم چشم باز تر و عاقلانه تر رفتار کنین ممنونم 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

متاسفانه همینطوره ...من یکی دو تا تاپیک زدم اینجا کلا پشیمون شدم. با احترام به همه عزیزان ، اینجا اصلا جای مناسبی برای دریافت راهکار و حل مشکلات خانوادگی و ....نیست. و بدتر از اون ملت دنبال دارو هم هستن اینجا که بچه م فلان مریضی رو داره چی بخوره .

اینجا اکثریت همدیگه رو قضاوت میکنن بدون اینکه بدونن مشکل طرف چیه.صرف نوشتن چند خط نمیشه نظر داد. کاش بفهمیم در برابر تک تک جملات و کلماتی که مینویسیم یا میگیم مسئول هستیم