2752
2734
عنوان

امروز یکی تعقیبم کرد و رفتارا عجیبی میکرد خیلی میترسم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1176 بازدید | 67 پست
مردا چرا اینجورین خدا شاهده اینم گفتم بهش متاهلم برو گفت عه ببخشید بعد میبینم مث بز دنبالم راه افتاد ...

من تا یه جایی ساکت میموندم

از یه‌ جایی به بعد هر کی‌مزاحمم شه سریع داد میکشم میگم مزاحم نشو فلان فلااااان

دو پا داره ، دو پا میگیره و الفرااااار😂

البته بعضیا عصبین میبینی یه بلایی سرت میارن اگه جای خلوت باشی

اگه بازار باشم یا جای شلوغ باشم واکنش میدم اکثرا میرن

چون اکثرا هم متاهلن از ترس آبرو میرن!

ولی جای خلوت اصن نباید پیاده بری خودت ، خیلی خطرناکه مواظب باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگن اگه ازت بگیرنش جرمش بالاس

کشور نیس ک ...تف توش

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 
چقد بی احتیاطی کردی قشنگ رفتی جای خلوت میتونست هر بلایی سرت بیاره بیاد تو آسانسور ...آخه ازینجور آدم ...

آخه تو مجتمعیم همه درا قفله جای دیگه میزفتم بدتر میشد اینم تا وقتی نرسیدم خلوتی خودش نشون نداده بود یهو دیدم تو تاریکی یکی دنبالم میدوه و پیچید جلوم

من تا یه جایی ساکت میموندم از یه‌ جایی به بعد هر کی‌مزاحمم شه سریع داد میکشم میگم مزاحم نشو فلان فل ...

داد و هوار خیلی وقت نتیجش بده دوستم داد هوار کرده بود پسره بلندش کرده بود پرتش زده بود زمین کلی کتکش زده بود منم آخراش قصد داستم اگ بخاد بیاد تو آسانسور دیگه بزنمش ولی از شانس خوبم دومادمون توی آسانسور بود نجات پیدا کردم 

من دیشب یه جایی بودم 

جمعیت بود همه مشغول بودن بعد یه اقایی کنار یه ورودی بود یهو منو‌دید 

چشم تو چشم شدیم حالا من هر طرف میرفتم میچرخیدم اینو میدیدم  نزدیکم بود حس ترس پیدا کردم رفتم پیش شوهرم   دیدم پشت بوته ها داره نگاه میکنه اومدم بگم این مرده هی زل زده هر جا میرم هست دیدم نیست  دیگه حس بدیه خیلی

دنبال بحث و دعوایی؟👈🏻👈🏻ریپلای نزنید👉🏻👉🏻
کشور نیس ک ...تف توش

من سمتمون هم اسپری زیاده هم شوکر میترسم بخاطر جرمش وگرنه خریده بودم والا ب قانون باشه میگه بمیرین اگه اون مرده حمله میکرد من هیچکاری ازم برنمیومد

وای چقد بد مگه طرف چی گفت انقد ترسیدی؟ 

هیچی از سر بازار افتاد دنبالم گفتم توهم ن قیافه آنچنانی دارم حلقه ام دستمه سوار تاکسی شدم بیام خونه دیدم همون با ماشین پشتمه طلام زیاد داشتم تازه عروس هیچ ب راننده گفتم ی چندتا فرعی میانبر نزدیک خونمون رفت دیدم ۳ تا میانبر اومد ک دیدم هوا پس رفتم خونه دوستم از تاکسی پریدم پایین محکم با مشت و لگد در زدم آیفون زدم اومدن بیرون یاروم ک دنبالم بود دید اومدن بیرون رفت چند شب پیشم از بازار برمیگشتم با همسرم ی پسره افتاد دنبالمون آرایش آنچنان و تیپ بدیم ندارم اومد تا محلمون یاد گرفت شوهرم گفت حیف نمیتونم کاری کنم وگرنه استخوناش خرد میکردم 

من دیشب یه جایی بودم  جمعیت بود همه مشغول بودن بعد یه اقایی کنار یه ورودی بود یهو منو‌دید  ...

دقیقا آدم ترس به وجودش رخنه میکنه خب بگو چ مرگتونه مث آدم رفتار کنین😑

هیچی از سر بازار افتاد دنبالم گفتم توهم ن قیافه آنچنانی دارم حلقه ام دستمه سوار تاکسی شدم بیام خونه ...

خیلی ترسناکه این شرایطا باید رزمی کاری چیزی باشه آدم

ببخشید عزیزم چرا میخاستن بدزدنت؟ 

چمیدونم.  آدم مریض زیاده. با ماشین پیچید جلوم در صندوق زد بالا رفیقشم پیاده شد تا اومد بیاد سمتم دوتا مرد دیگه که عابر بودن از رو به رو اومدن رانندشون داد زد ولش کنین بیاین نمیشه

هیچی از سر بازار افتاد دنبالم گفتم توهم ن قیافه آنچنانی دارم حلقه ام دستمه سوار تاکسی شدم بیام خونه ...

برید طلاهاتون رو بزارید صندوق امانت بانک منم تازه عروسم امسال برام این اتفاق افتاد حتی طرف سه روز میومد در خونمون فک کن مرد بود چادر سرش کرده بود و هی ب من اصرار میکرد ک برو خونه برام برنج بیار منم شانسم گفت برنج نداشتیم و دستهامم طلا نکرده بودم 

2706